reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiesz co ja to gorzej bo objawy typowo jak przy cholestaza. wysypki jakby brak a takie swedzenie ze sie podrapalm ze az zapuchlo, na brodzie na policzku, uszy, dłonie i stopy - mowie ci masakra. ale z dzisiaj jest chyba lepiej ;) Ja wczesniej nie mialam takich problemow i buzia ok i n apoczatku ciazy tez sie nic nie dzialo a teraz to wszystko sie takie delikatne zrobilo. Do tego lekarz nie pozwolil mi brac allertec, zyrtec nic tylko wapno pic - myslalam ze sie zadrapie ;)
Zyrtec mozna w ciazy. Tak jak Claritine.
 
U mojego męża profertil też pomógł, więc osobiście polecam.
Ojejku, ale mnie nastraszyłyście z tą immunologią... Tylko u mnie nigdy nie było żadnej ciąży. No może raz okres spóźniał mi się 3dni i miałam różne objawy,ale stwierdziłam, że sobie głupoty w głowę wbiłam... Wydaje mi się, że u mnie do samego zapłodnienia nie dochodzi.
 
Ja chodziłam prywatnie przez dłuższy czas do Pani doktor Kn.fel, byly tez sytuacje, że była na urlopie i miałam kilka wizyt u dr. Przyb.cienia i tez bardzo fajny lekarz 😊
No właśnie trochę już dobrego o dr Przybycieniu czytałam, i że on się specjalizuje w problemach z implantacja, a u nas to jest ewidentnie problem...wolalabym, zanim przystąpimy do in vitro, mieć pełna diagnostykę, też w kierunku immunologii, żeby móc uprzedzić to że zarodek się nie przyjmie bo coś będzie nie tak w tym kierunku. Chyba spróbuję się tam zarejestrować
 
No właśnie trochę już dobrego o dr Przybycieniu czytałam, i że on się specjalizuje w problemach z implantacja, a u nas to jest ewidentnie problem...wolalabym, zanim przystąpimy do in vitro, mieć pełna diagnostykę, też w kierunku immunologii, żeby móc uprzedzić to że zarodek się nie przyjmie bo coś będzie nie tak w tym kierunku. Chyba spróbuję się tam zarejestrować
Właśnie sprawdzałam na grupie o immunologii na Facebooku i tam polecali właśnie tych samych lekarzy z Krakowa co Mala0494 :) oni podobno też zalecenia i leczenie immunologiczne akceptują także warto spróbować ✊🏻
 
reklama
No właśnie trochę już dobrego o dr Przybycieniu czytałam, i że on się specjalizuje w problemach z implantacja, a u nas to jest ewidentnie problem...wolalabym, zanim przystąpimy do in vitro, mieć pełna diagnostykę, też w kierunku immunologii, żeby móc uprzedzić to że zarodek się nie przyjmie bo coś będzie nie tak w tym kierunku. Chyba spróbuję się tam zarejestrować
Popieram, 7 lat walki w końcu trafiliśmy na niego i 16 tc
 
Do góry