reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
proszę bardzo

makaron razowy spagetti
awokado
pomidor, cebulka mała zwykła lub czerwona, sól, pieprz
kilka pieczarek, garść orzeszków pini(w lidlu najtańsze chyba)

Makaron gotujemy,pieczarki kroimy w plastry i podsmażamy nie za długo tak żeby delikatnie się zarumieniły
Awokado rozgniatamy widelcem, pomidor i cebulę kroimy.
Ugotowany makaron łączymy z pastą z pozostałych składników Podprażonym chwilę na suchej patelni orzeszkami pini posypujemy danie.
Orzeszki moim zdaniem robia dużą robote i warto ich nie pomijać :)
Ale fajny przepis - swojego czasu tez tak wymyslalam ;) Orzechy jadalm codziennie ale włoskie do kolacji, mam ich cale koszyki ale najbardziej lubie takie swierze z drzewa ;) No to kochana dzialaj z ta dietka - trzymamy kciuki - a jak u ciebie z cukrem? Robilas insuline?
 
Chce wierzyć, ale nie mam siły.. 29dpt to już prawie jak wyrok niestety.. Teraz to tylko się można modlić o cud [emoji25]
Mimo wszystko z calego serca trzymam kciuki za was ❤️😘😘😘 aby pojawiło się ❤️ i abys była szczęśliwa przyszła mamusia ❤️ będę się o was modlić ❤️ bądź silna dla was!!! Ja moja walkę przegrałam... Ale nie wojnę... Wiem że będę jeszcze raz podchodzić i mam ogromną nadzieje ze wtedy wszystko się uda... Z jednej strony chciała bym jak najszybciej... Z drugiej się boję... I mam kolejny raz mętlik w głowie 😔😔😔😔eh... Życie jest do dupyyyy!!!! 😭😭😭😭😭
 
Jesteśmy z Tobą, w obecnej sytuacji to do ty znak, że jest krwawienie może obędzie się bez szpitala
Ja to jednak głupia jestem 😭😭😭 do końca łudziłam się że jednak lekarz się pomylil i mimo tego że odstawić musiałam leki to będę w ciąży dalej i serduszko się pojawi 🤦‍♀️ łudziłam się jak głupia... Niestety już dostałam plamienia 😭😭😭😭 dziś 3 dzień jqk boli mnie brzuch... Na papierze juz jest krew delikatna bo delikatna a jednak krew 😭😭😭😭😭 Boże dlaczego to jest takie ciężkie i niesprawiedliwe 😭😭😭😭😭😭 Nie potrafię powstrzymać łez, serce juz mi peklo na pół 😭😭😭 juz fizycznie czułam się w miarę dobrze... Teraz wszystko wróciło... Jestem w totalnej rozsypce 😭😭😭😭 Boje się 😭😭😭😭
 
reklama
Dzięki, ja będę próbować do skutku ale na razie jestem wrakiem człowieka.. Nawet mój optymista mąż stracił nadzieję
Mimo wszystko z calego serca trzymam kciuki za was [emoji3590][emoji8][emoji8][emoji8] aby pojawiło się [emoji3590] i abys była szczęśliwa przyszła mamusia [emoji3590] będę się o was modlić [emoji3590] bądź silna dla was!!! Ja moja walkę przegrałam... Ale nie wojnę... Wiem że będę jeszcze raz podchodzić i mam ogromną nadzieje ze wtedy wszystko się uda... Z jednej strony chciała bym jak najszybciej... Z drugiej się boję... I mam kolejny raz mętlik w głowie [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]eh... Życie jest do dupyyyy!!!! [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
 
Do góry