reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny, potrzebuję pomocy, mądrych głów bo nie potrafię tego tych wyników a wizyta za dwa tyg, pomożecie ....
Z góry dziękuję, Buziakczki dla wszystkich 😘

Sam ten wynik nic Ci nie powie, szkoda czasu na szukanie, bo jeszcze niepotrzebnie będziesz się stresować, dopiero połączenie tego z wszystkimi innymi parametrami z usg i przeliczenie na inne jednostki da jakąś informację. Też mam tylko to i czekam zestresowana na pełen opis
 
reklama
glukoze i insuline ;)
Ok, zapisałam się... To zrobią bez problemu. W razie czego, jak będę miała tą glukozę na czczo, to w alabie zrobię całą krzywą, jak coś wyjdzie. Niestety pierwszy wolny termin na pobranie 21 października... Skandal...
Zrobiłam krzywą w Alabie, najpierw poszłam na samą glukozę do laboratorium, które miałam najbliżej, i jakieś parę dni później do Alabu na krzywą, tylko trzeba mieć kupioną swoją glukozę
Też tak zrobię...
 
Sam ten wynik nic Ci nie powie, szkoda czasu na szukanie, bo jeszcze niepotrzebnie będziesz się stresować, dopiero połączenie tego z wszystkimi innymi parametrami z usg i przeliczenie na inne jednostki da jakąś informację. Też mam tylko to i czekam zestresowana na pełen opis
Ufff to troszkę mnie uspokoiłaś bo już siedzę w necie a tam za dużo nie ma 🙄
 
Dzięki Dziewczyny!! Ratujecie swoim słowami moją psychę i mojego męża bo byłam bliska przywalenia mu tabletem!! Faktycznie oni myślą zupelnie innymi kategoriami, jemu się zdaje że można zaczekać że kiedyś z iles tam czasu.. a czas leci nieubłagalnie.. Ale macie rację, dam mu czas, niech się oswoi i niech przemyśli. Jakoś to będzie!
@KarolinaJ79 na szczęście z kompromisami sobie radzimy bo ustalamy coś i wtedy zawsze ta druga osoba może powiedzieć "hej przecież ustaliliśmy obiecałaś/łeś dotrzymaj słowa". Teraz daliśmy sobie rok na zbieranie kasy i siły oraz wybór nowej kliniki, bo Nov.m ominę najszerszym łukiem jakim dam radę
@fredka84 ale to minęło, już wizyta! A to nowa klinika jak dobrze kojarze? Gdzie teraz uderzasz?
Mężowi odpuść ale tylko na chwilę, niech sobie pogada o tych samochodach dach i innych pierdołach. Ja tam ze swoim dużo nie gadałam, płaciłam też że swojego konta. Kurcze już któryś raz tutaj widzę że jednak mężczyźni trochę inaczej odbierają rodzicielstwo. Dla kobiet to jest takie oczywiste, co tam kasa czy wyrzeczenia zdrowotne.
 
reklama
Do góry