reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja miałam 2dniowy w dodatku powstały tylko z jedenej wyprodukowanej komórki bo mój cudowny organizm spłatał figla i zrobił tylko 2 pęcherzyki w tym jeden pusty na takich końskich dawkach leków. Ja wiem, że dziewczyny też mają dzieci tylko z 1kom, ale różnica taka, że produkują po kilka a ja tylko 1 i to mnie bardziej niepokoiło bo z mojego powodu zmienili metodę zapłodnienia, no ale ciąża powstała i nic innego nie mogę zrobić jak czekać jak się rozwija, staram się nie skupiać na ciąży i podchodzić do tego trochę automatycznie póki co no, ale dzisiejszy sen to mnie zmroził.
Mi pobrali 9, a w 3ciej dobie ostał się jeden
Wszytskie pozostałe odpadły. Nie widzę powodu, dla którego coś miałoby z taką komórka być nie tak.tak jak w naturze - jedna na ileś tam daje zdrowa ciaze.
Stres jest Twojemu dziecku niepotrzebny teraz.
 
Ja miałam 2dniowy w dodatku powstały tylko z jedenej wyprodukowanej komórki bo mój cudowny organizm spłatał figla i zrobił tylko 2 pęcherzyki w tym jeden pusty na takich końskich dawkach leków. Ja wiem, że dziewczyny też mają dzieci tylko z 1kom, ale różnica taka, że produkują po kilka a ja tylko 1 i to mnie bardziej niepokoiło bo z mojego powodu zmienili metodę zapłodnienia, no ale ciąża powstała i nic innego nie mogę zrobić jak czekać jak się rozwija, staram się nie skupiać na ciąży i podchodzić do tego trochę automatycznie póki co no, ale dzisiejszy sen to mnie zmroził.
Kochana mi pobrali dużo komórek a zarodek ostał się jeden i to też tak słaby ze postanowili podać w 3dobie bo nie dotrwa do blastki
 
Jest dużo grzybów w lesie?? Tak bardzo uwielbiam chodzić na grzyby... 🥰
My na razie chodzimy na rydzie i 2 z 10 są dobre, a reszta to robaczywki. Podgrzybków u nas nie ma ale jest dużo kani.
Ja też uwielbiam chodzić na grzyby 😘. Zawsze psy bierzemy, bo one są takie grzeczne, że nie trzeba za nimi ganiać☺️
 
Właśnie. Posłuchaj a jak druga procedura Ci poszła? Czy miałaś zamrożone zarodki?
Zaczynałam wszystko od nowa. Na innych lekach, bo poszłam do kliniki mówiąc - jestem dozgonnie wdzięczna za córkę, ale jedna komórka na 9 pobranych to słaby wynik. Wymyślcie coś innego. I wymyślili. W drugiej procedurze uzyskali 4 blastki. Jedna podana dała ciaze. 3 są na zimowisku [emoji4][emoji4] Rezultat przekroczył moje najśmielsze oczekiwania.
Czekam na Twoje wieści, oby było podobnie :)
 
Dziewczyny czy któraś z was robiła badania typu : win test -lub -matrice lab -lub -test era? Nie mam pojęcia jaki jest odpowiednik po polsku, może taki sam, chodzi o sprawdzenie odpowiedzi immunologicznej macicy na zarodek/ jakoś tak 😕. Dlaczego nie dochodzi do implantacji. Czy jest jakaś znacząca różnica między tymi badaniami? @nieagatka jak szukałam to jedna dziewczyna pisała, ze leczy się w Hiszpani i tam robiła Matricelab i ze to jest full najlepsze badanie, gdzie znajdują odpowiedz co może przeszkadzać w implantacji , wiesz może o co w tym chodzi? Wole się trochę przygotować przed kolejna wizyta żebym wiedziała o co pytać :confused:
nigdy niepomyślałam ze poznam kiedykolwiek w życiu takie terminy naukowe, a niestety życie mnie do tego zmusza:baffled:
 
Zaczynałam wszystko od nowa. Na innych lekach, bo poszłam do kliniki mówiąc - jestem dozgonnie wdzięczna za córkę, ale jedna komórka na 9 pobranych to słaby wynik. Wymyślcie coś innego. I wymyślili. W drugiej procedurze uzyskali 4 blastki. Jedna podana dała ciaze. 3 są na zimowisku [emoji4][emoji4] Rezultat przekroczył moje najśmielsze oczekiwania.
Czekam na Twoje wieści, oby było podobnie :)
Ja leki te same ale już to że wszystkie się zapłodniły to sukces bo wtedy tylko 3 i została jedna w 3 dobie. Dobra czekam cierpliwie do wtorku chociaż już chętnie bym się dowiedziała czy coś się dzieli [emoji2960]
 
My na razie chodzimy na rydzie i 2 z 10 są dobre, a reszta to robaczywki. Podgrzybków u nas nie ma ale jest dużo kani.
Ja też uwielbiam chodzić na grzyby 😘. Zawsze psy bierzemy, bo one są takie grzeczne, że nie trzeba za nimi ganiać☺
Tez uwielbiam chodzic na grzyby! Ale u nas nie ma grzybów poki co, chyba ze w takim lesie byłam, nawet muchomorów póki co nie było 🍄 🤷🏻‍♀️
@goffa13 byłaś?
Wiec tydz temu nazbierałam kasztanów jadalnych i tez du.pa, bo wszystkie były robaczywe i w dodatku paluchy pokułam 😂
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z was robiła badania typu : win test -lub -matrice lab -lub -test era? Nie mam pojęcia jaki jest odpowiednik po polsku, może taki sam, chodzi o sprawdzenie odpowiedzi immunologicznej macicy na zarodek/ jakoś tak [emoji53]. Dlaczego nie dochodzi do implantacji. Czy jest jakaś znacząca różnica między tymi badaniami? @nieagatka jak szukałam to jedna dziewczyna pisała, ze leczy się w Hiszpani i tam robiła Matricelab i ze to jest full najlepsze badanie, gdzie znajdują odpowiedz co może przeszkadzać w implantacji , wiesz może o co w tym chodzi? Wole się trochę przygotować przed kolejna wizyta żebym wiedziała o co pytać :confused:
nigdy niepomyślałam ze poznam kiedykolwiek w życiu takie terminy naukowe, a niestety życie mnie do tego zmusza:baffled:
Jesteś pewna, że to się tak nazywa? Szukam i hiszpanski Google wogole czegoś takiego nie zna.
 
Do góry