reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem już po punkcji, pobrali 14 jajeczek 🙂. Na dzień dobry anestezjolog zle wbiła mi wenflon w rękę, mam już siniaka na dłoni, później wbiła się w żyłę i ok. Prawy jajnik super poszło, w znieczuleniu miejscowym, śmialiśmy się, gadalismy, nic nie czułam, natomiast przy lewym masakra, coś było się ciezko dostac, ból niesamowity i pamietam tylko -szybko znieczulenie i odpłynęłam... 😴😴😴 trochę krwawię, ale ogólnie czuje się dobrze. Teraz dopada mnie troszkę stres ile się zapłodni, przeżyje itd...
mam nadzieje ze tam w labo dobrze się teraz zaopiekują 😉
Kochana bardzo trzymam kciuki za Ciebie ❤❤❤
 
Kochane do wizyty jeszcze 5 dni a ja się boje ze beta spadla🥺 nie mam żadnych objawowo. Nic mnie nie ciągnie nawet, nie zemdliło mnie ani razy No kompletnie nic !! Czytałam ze jak beta rośnie to zaczynaja się dolegliwości ciążowe a u mnie nic. Tylko piersi bolą ale wiem ze to od leków choc w sumie ten ból jeszcze mnie trzyma przy zdrowych zmysłach (względnie). 🥺🥺
Na testy już nie sikam bo tego bez sensu a na bete boje się iść 😥
Kochana spokojnie. Ja tez nic nie mialam i do teraz nie mam a już skonczylam 12 tc. Niektóre kobiety tak maja😉
 
Taaaaa [emoji28] Ale trzeba jakoś próbować ogarnąć to szaleństwo[emoji23] Mnie ogarniała @nieagatka ;) I był czasem opierdziel jak mi w głowie się lasowało[emoji23]
Ananasowa też już parę razy opitalalam, ale nie działa [emoji23][emoji13]
Kiedy będę mogła opieprzać Cie znów? [emoji16]
 
Hej dziewczyny,
Odebrałam pierwsze wyniki z pakietu immunologicznego, które robiłam i już jakaś masakra...

Któraś się zna na tym?
 

Załączniki

  • Badania3.JPG
    Badania3.JPG
    58,6 KB · Wyświetleń: 105
reklama
Do góry