reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
U nas wszystko dobrze😊dziś miałam usg 3.trymestru. Termin wyliczony od daty transferu to początek listopada, a z usg wychodzi już 17.10...Oskar szybko rośnie 😊aktualnie ma 2093g😍Jedyne do czego można się przyczepić, to leży sobie głową do góry... Taki gość. Załączam sweet focię stópki i piąstki. Widzę, że sporo jest nowych osób na forum, więc dla tych co nie wiedzą, to będzie nasze drugie invitrowe dziecię. Licząc od poprzedniego porodu, udał się dopiero piąty transfer. Naprawdę warto próbować do skutku!!! ❤️🥰😘POZDRAWIAMY!!!
 

Załączniki

  • IMG_20200827_125422.jpg
    IMG_20200827_125422.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 117
Właśnie wyszłam z kliniki i.... Czekam na @ i od nowego cyklu rozpoczynam przygotowania do kriotransferu. Mamy zielone światełko, brak jakichkolwiek torbieli czy zmian macicy, dostałam worek leków i do dzieła. Ależ się cieszę! 🥰 🥰 🥰 🥰

Co do moich wątpliwości pani dr stwierdziła że nie było potrzeby badać poziomu estradiolu i progesteronu, bo jestem na cyklu sztucznym. Sprawdzimy 6ylko tsh bo w lutym było 2.96 a potem już nie kazano mi badać ale to pewnie dlatego że nigdy z tarczyca nie było kłopotów..
I przy drugim podejściu dostanę acard,heparyne..

Super kochana, trzymam mocne kciuki żeby szybko @ przyszedł i żebyś zaczęła działać ✊😘😘
 
Wiecie co dziewczyny mi się udało dopiero po paru latach starań niezliczonych transferach tez dzięki temu forum tak naprawdę i radach dziewczyn, przyczyniło się do tego równiez zmiana 2 krotnie lekarza i dc Pas.... gdyby nie oni to obawiam się ze była by klapa. Do tego leki które brałam przy problemach immunologicznych - prograf encorton acard heparyna i oczywiście progesteron i estrofem ( czyli te dwa ostatnie standardy) i jeżeli ktokolwiek powie ze immunologia nie ma znaczenia to .... już nawet nie chce gadać. Może pogadajcie z tymi swoimi lekarzami ze jednak w innych klinikach lekarze wierzą w immunologie i do czasu implantacji zakończonej mi powiedział lekarz ez to 6 tydzień ciazy on dla bezpieczeństwa immunosupresja trzyma do 8 pomaga żeby w końcu się udało!!!
Straszni mi przykro ze niektóre z was nie dość swoich problemów to jeszcze z niedowiarkom musza się mierzyć! 🥺 straszne trudne to jest!
 
U nas wszystko dobrze😊dziś miałam usg 3.trymestru. Termin wyliczony od daty transferu to początek listopada, a z usg wychodzi już 17.10...Oskar szybko rośnie 😊aktualnie ma 2093g😍Jedyne do czego można się przyczepić, to leży sobie głową do góry... Taki gość. Załączam sweet focię stópki i piąstki. Widzę, że sporo jest nowych osób na forum, więc dla tych co nie wiedzą, to będzie nasze drugie invitrowe dziecię. Licząc od poprzedniego porodu, udał się dopiero piąty transfer. Naprawdę warto próbować do skutku!!! ❤️🥰😘POZDRAWIAMY!!!
Gratuluje!!! Super gosc😃🤩 ciekawe czy jeszcze zmieni pozycje?? Bo jak nie to cc chyba ze pierwszy poród tez miałaś cc
 
reklama
Gratuluje!!! Super gosc😃🤩 ciekawe czy jeszcze zmieni pozycje?? Bo jak nie to cc chyba ze pierwszy poród tez miałaś cc
Od miesiąca z nim rozmawiam żeby się przekręcił😀... Chodzę na czworakach, zmieniam bok na którym śpię... No i efektu brak.
Pierwszy poród sn (ale Maksik już od połowy ciąży leżał głową do wyjścia), a teraz to zobaczymy. Jakoś dzisiaj oswoiłam się z wizją cesarki. Grunt, żeby było najbezpieczniej dla nas obojga.
 
Do góry