reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiem kochana że nie tak miało być. Popatrz tutaj na nas wszystkie. Prawie za każdym nickiem kryje się rozczarowanie, smutek, łzy ale mimo tego pojawia się uśmiech, nadzieja i siła do dalszej walki. Niech ta siła będzie i Twoim udziałem. Dziś masz przykre wieści ale przyjdzie dzień kiedy poczujesz smak spełniającego się marzenia. Jesteśmy z Tobą. ❤❤
 
Jejkuuu naparwde gdybym tylko miala poprawne te przyrosty to bym sobie siedziala cichutko i czekala ze euforia na kolejne USG... Mysle ze to tez taki troche mechanizm obronny organizmu... Jak sobie pomysle ile znam kobiet ktore zobaczyly dwie kreski na tescie sikanym i nie robily bet, nie znaja przyrostow tylko od razu planowaly imiona, poszly na pierwsze USG i nawet nie wiedzialy kiedy ma byc serduszko, nie mialy pojecia ze najpierw jest sam pecherzyk, pokazuja swoim mezom ten test i tak pieknie mowia zostaniesz tatusiem... 😢 😢 😢
Zgadzam się z Tobą w 100% ja właśnie należałam do takich kobiet, ale życie zweryfikowało mnie dokładnie. Najpierw zagrożona ciąża- od 21 GBd na patologii ciazy do 36 tyg z przerwami- niewydolność łożyska, potem bum i od 2014 2 poronienia nie wspominając o ilości stymulacji transferów porażek transferowych owianych nadzieja i w końcu po tylu latach skok bety az nie do uwierzenia! Wiec kochane babeczki grunt to się nie poddawać bo zaświeci dla nas wszystkich słońce !!!!
 
reklama
Do góry