reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam,

czy ktoś decydował się na adopcje zarodka?
Mąż nie może mieć dzieci. Ja mam wyniki prawidłowe. Czy mimo tego wedle Waszej wiedzy uda nam się gdzieś adoptować zarodek? Jeśli tak proszę o podpowiedz.
Adopcja zarodka to ciężka decyzja, zwłaszcza gdy problem dotyczy tylko jednej strony. Ja osobiście nie mam swoich komórek jajowych, mąż w pełni zdrowy ale próbujemy wpierw in vitro z komórka dawczyni by dziecko choć w połowie było z nas 😁 może warto to rozważyć?
 
Co kazał ci zrobić?
Honocysteina, krzywa glukozowo-insulinowa, Wit.D. No moim zdaniem ta wit.D to poroniony pomysł bo biorę i tak peparaty z wit D. Nie chce wydawać kasy na te badania bo moim zdaniem to strata pieniędzy. Ale nie wiem co robic... metforminy mi nie przepisał do transferu mi jej nie zbije.
 
reklama
Do góry