reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Boze dziewczyny usnac nie moge a o 5 trzeba wstac zeby o7.40 tam byc na badanie proga. A transfer jakos o 11.... A ja oczy jak 5zl..... Masakra chyba mnie stres bierze ale przeciez chyba nie ma czym teraz sie stresowac ....tym razem do transferu dobralam embrio glue moze cos pomoze
Powodzenia kochana. Trzymam kciuki ✊✊✊
 
reklama
Boze dziewczyny usnac nie moge a o 5 trzeba wstac zeby o7.40 tam byc na badanie proga. A transfer jakos o 11.... A ja oczy jak 5zl..... Masakra chyba mnie stres bierze ale przeciez chyba nie ma czym teraz sie stresowac ....tym razem do transferu dobralam embrio glue moze cos pomoze
To dziś ten wspaniały dzień !❤
Tym razem musi się udać tyle już się naczekałaś
Dzisiaj będziesz mamasita 🤰 ❤niech kropuś zostanie z Tobą do rozwiązania😘
3 mam kciuki mocnooooo!!!!!! ✊
 
reklama
Boze dziewczyny usnac nie moge a o 5 trzeba wstac zeby o7.40 tam byc na badanie proga. A transfer jakos o 11.... A ja oczy jak 5zl..... Masakra chyba mnie stres bierze ale przeciez chyba nie ma czym teraz sie stresowac ....tym razem do transferu dobralam embrio glue moze cos pomoze
Trzymam mocno kciuki, pare głębszych oddechów kilka chwil leżenia i dwupak!!! Tyle kciuków zacisniete ze tym razem muuuuuuusi się idąc ✊✊✊✊
 
Do góry