reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przemyślcie na spokojnie. Czasem jak w pierwszej chwili myślisz, że coś nie jest dla Ciebie, to po dłuższym zastanowieniu już nie jest tak jednoznacznie. Jak miałabym nie mieć dziecka, to AZ wchodziłaby w grę, a adopcja dziecka jednak niekoniecznie. Kazdy musi sam przed sobą odpowiedzieć na pytanie co jest w stanie zaakceptować, a czego już nie. I to też nie jest tak, że wiemy to od razu, albo że to się nie zmienia z czasem.
A Takie AZ to kosztowo jak wychodzi?!🙊
 
Moje kochane dziewczyny . Chciałam się z Wami pozegnac . Zakończyliśmy właśnie nasza przygodę z invitro . Od ostatniej wizyty nie urosło kompletnie nic , a nawet części „zniknęła” . Także z jednym 14 i kilkoma 10 lekarz zadecydował o zaprzestaniu stymulacji . Wg niego endometrioza wyrządziła zbyt duże spustoszenie i nie reaguje na nawet ogromne dawki . Jedyna opcja dla nas jest KD , na która oboje nie jestemy gotowi . Kolejne stymulacje nie maja sensu wg lekarza. Czas pogodzić się z tym , ze największe moje marzenie się nigdy nie spełni - nie urodzę małej księżniczki , która będzie miała moj uśmiech czy zawarty nosek . Nie umiem się z tym pogodzić . Nic tu więcej po mnie . Życzę każdej z Was z osobna spełnienia cudu bycia Mama ❤️Dzięki za Wasze wsparcie i dobre rady. Powodzenia 🙏🏼Lola
Dziękuję również za Twoją obecność i że dzieliłas się z nami tak trudnymi sprawami. Nawet nie wiem czego Wam życzyć. Spokoju, odwagi i pamiętajcie że macie siebie i nigdy z siebie nie rezygnujcie. ❤️❤️ Miłość jest wasza siła.
 
reklama
Do góry