reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mój to beznadziejny przypadek.. Zawsze cokolwiek się dzieje to obwinia mnie za wszystko i nigdy nie przeprosi... Tylko wymyślą bajki że to ja zaczelam albo sobie zasłużyłam na takie traktowanie 🤦‍♀️
Faceci to często wieczni gówniarze, którzy tylko udają dorosłych... Dziewczyny, gdyby to oni mieli przechodzić przez to wszystko co my, aby mieć dziecko, nigdy nie miałybyśmy dzieci...
 
Faceci to często wieczni gówniarze, którzy tylko udają dorosłych... Dziewczyny, gdyby to oni mieli przechodzić przez to wszystko co my, aby mieć dziecko, nigdy nie miałybyśmy dzieci...
No tak bo a to boja sie strzykawek, a to krwi a to wstyd pokazac sie lekarzowi itp.moj dopiero niedawno zaskoczyl jakie to udg lekarz mi robi bo myslal ze smyra mnie po brzuchu a nie ze wklada mi w srodek🤦‍♀️🤦‍♀️
 
W dupe jeża, wsrastaja 4 z tych 6ciu, po 7miu dniach stymulacji 2 x 14 i 2 x 10, za dwa dni podglądanie a 2 dni dawka 12mgr .. Chyba doopa znów będzie! 😭😤
 
Ja po każdej porażce mam dzień smutku, staram się nie roztrząsać co jest nie tak ze się nie udaje tylko ciagle mam w głowie pytanie „ dlaczego ja” ??? Następnego dnia wstaje i idę dalej bo muszę. Jeśli chce osiągnąć cel to muszę działać tak czy inaczej nie ma innego wyjścia ❤ Ale wierze ze wkoncu się uda. Dopóki starczy mi sił i pieniędzy będę walczyć o dziecko ❤❤❤
Też tak mówiłam... Ze nie przestane dopóki starczy mi sił i pieniędzy... Nie przypuszczałam że największą przeszkodę znajdę w człowieku, który powinien mnie wspierać.. 😢
 
W dupe jeża, wsrastaja 4 z tych 6ciu, po 7miu dniach stymulacji 2 x 14 i 2 x 10, za dwa dni podglądanie a 2 dni dawka 12mgr .. Chyba doopa znów będzie! 😭😤
Jeszcze się nie poddawaj. Koleżanka miała 7 pęcherzyków, urosło 5, były trzy komórki i podali jej zarodek z trzeciej doby. Dwa poszły do mrożenia. Nic nie hodowali do 5 doby. Trzymam kciuki aby jednak i te dwa ruszyły.
 
reklama
Jak mój mnie wkurwia, normalnie go rozniosę... 😡😡😡 Przyszedł z pracy i marudzi.. I powiedział że jestem psychopatka i żałuję że wyszedł za mnie za mąż, że to był ogromny błąd, wyobrażacie sobie to?! Leżę teraz w sypialni i ryczę 😭😭😭😭😭 Mam ochotę wyjść i stąd nie wrócić 😭
Jak przez niego coś się stanie i nie będzie tej ciąży to przysięgam że odchodze!! 😥😥😥
Dupek z niego... Postaraj się nie denerwować... Nie myślą o konsekwencjach, tylko chlapia cokolwiek...
 
Do góry