reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję, czuję się dobrze 😘
Wczoraj trochę przeżyłam szok, bo się okazało że lekarka która powinna robić mi transfer jej nie było, wogóle pielęgniarka która przyszła do mnie mi mówi dzisiaj mamy tutaj koszmar, nie mamy ludzi w pracy i specjalnie przyjechała doktorka z Nottingham żeby zrobić mi transfer.. Wypadało jej wszystko z rąk, kłóciła się tam z lekarka która mi robiła usg brzucha, nie miała przydatnych jakichś urządzeń i do tych z laboratorium mówiła gdzie to, gdzie tamto.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Byłam przerażona.. Mam nadzieję że mi zrobiła transfer tak jak trzeba i że wszystko będzie dobrze i kropeczek zostanie że mną ✊😘
Kochana spokojnie bedzie dobrze na pewno. Ja bardzo trzymam kciuki ❤
 
reklama
Hej dziewczyny, co wy tu smutacie przeze mnie, ja się ogarnę za jakąś chwilkę. Muszę to zrobić po swojemu. Będzie dobrze.
Myśleć mi tu o swoich transferach❤❤❤. Ja o Was myślę❤❤❤
Pod koniec sierpnia idę do nowej kliniki, już pisałam do lekarki. Kasa jakaś jest, klimy najwyżej nie będzie.
Czuję się w hu.. źle, bo niby nie wierzyłam, ale same wiecie jak to jest.
Kompletnie nie wiem co mogę teraz zrobić lub wyleczyć... Czuję się taka pusta i zdezorientowana. Mimo wszystkiego, co Wam tu wypisywałam, w głębi serca pokładałam ogromne nadzieje w Paśniku. A co on mi teraz może doradzić... Może ten accofil jeszcze... Muszę w coś wierzyć... Jak się ogarnę to do niego napiszę i spróbuję telewizytę załatwić.
Jedynie badać zarodków nie będę, bo mnie nie stać i ten wariant całkowicie odpada. Jeszcze się nie poddam. Za wzór postawiłam sobie @anett96...
Myślę ze jeszcze sobie jutro popłaczę i będzie mi lepiej. Buziaki
Przytulam Cie kochanie❤jestem z Tobą
 
Hej dziewczyny, co wy tu smutacie przeze mnie, ja się ogarnę za jakąś chwilkę. Muszę to zrobić po swojemu. Będzie dobrze.
Myśleć mi tu o swoich transferach❤❤❤. Ja o Was myślę❤❤❤
Pod koniec sierpnia idę do nowej kliniki, już pisałam do lekarki. Kasa jakaś jest, klimy najwyżej nie będzie.
Czuję się w hu.. źle, bo niby nie wierzyłam, ale same wiecie jak to jest.
Kompletnie nie wiem co mogę teraz zrobić lub wyleczyć... Czuję się taka pusta i zdezorientowana. Mimo wszystkiego, co Wam tu wypisywałam, w głębi serca pokładałam ogromne nadzieje w Paśniku. A co on mi teraz może doradzić... Może ten accofil jeszcze... Muszę w coś wierzyć... Jak się ogarnę to do niego napiszę i spróbuję telewizytę załatwić.
Jedynie badać zarodków nie będę, bo mnie nie stać i ten wariant całkowicie odpada. Jeszcze się nie poddam. Za wzór postawiłam sobie @anett96...
Myślę ze jeszcze sobie jutro popłaczę i będzie mi lepiej. Buziaki
Wiem ze się nie poddasz ❤️❤️❤️
 
@bazylia128 a Ty gdzie sie podziewasz?
żem jest ;) Zrobilam dzisiaj bete i niestety jak zwykle cos sie zadzialo... tylko zadzialo Ja to naprawde jestem jakas popier....ona i to zdrowo... Obiecalam sobie zrobic bete w 8 dpt a zrobilam sikanca w 4 dpt i potem z 5 kolejnych... I dla tych niedowiarkow ;) co twierdzili ze nic nie iwdac i ze test nie moze wyjsc tak wczesnie to wrzucam zdjecie jak sie zachowuja testy zwykle sikane najtansze z najtanszych - one wychodza ale niestety nic nie oznaczaja ;( moja beta dzisiaj w 5 dpt 15 a prog tylko 19 przy dawce 1000 mg... Jutro oczywiscie powtorze ale mysle ze bedzie spadac a juz napewno raczej nie urosnie do 30 bo tyle chyba powinna byc w 6 dpt? co najmniej... Chcialabym napisac ze dolaczam do fredzi ale ja narazie nie mam sily na kolejna stymulacje ;( @Czarna1985 cala nadzieja w Tobie z tej naszej trojki za co serdecznie trzymam kciuki ;) Dzisiaj Łukasz ma urodziny i oczywiscie nic mu nie powiem wiec musze udawac i sama sie dzisiaj z tym meczyc ;) Nie polecam robic tak wczesnie sikanców ;)
 

Załączniki

  • 20200721_114639.jpg
    20200721_114639.jpg
    710,3 KB · Wyświetleń: 136
Hej dziewczyny, co wy tu smutacie przeze mnie, ja się ogarnę za jakąś chwilkę. Muszę to zrobić po swojemu. Będzie dobrze.
Myśleć mi tu o swoich transferach❤❤❤. Ja o Was myślę❤❤❤
Pod koniec sierpnia idę do nowej kliniki, już pisałam do lekarki. Kasa jakaś jest, klimy najwyżej nie będzie.
Czuję się w hu.. źle, bo niby nie wierzyłam, ale same wiecie jak to jest.
Kompletnie nie wiem co mogę teraz zrobić lub wyleczyć... Czuję się taka pusta i zdezorientowana. Mimo wszystkiego, co Wam tu wypisywałam, w głębi serca pokładałam ogromne nadzieje w Paśniku. A co on mi teraz może doradzić... Może ten accofil jeszcze... Muszę w coś wierzyć... Jak się ogarnę to do niego napiszę i spróbuję telewizytę załatwić.
Jedynie badać zarodków nie będę, bo mnie nie stać i ten wariant całkowicie odpada. Jeszcze się nie poddam. Za wzór postawiłam sobie @anett96...
Myślę ze jeszcze sobie jutro popłaczę i będzie mi lepiej. Buziaki
Myśle ze leczenie od Paśnika Ci pomogło kochanie i dlatego była piękna implantacją ale może zarodki były słabsze i poprostu się dalej nie rozwinęły 😭
Ale ja wierze ze następny transfer będzie udany ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
musi !! Bo pęknie mi serce 🥺
 
reklama
Hej dziewczyny, co wy tu smutacie przeze mnie, ja się ogarnę za jakąś chwilkę. Muszę to zrobić po swojemu. Będzie dobrze.
Myśleć mi tu o swoich transferach❤❤❤. Ja o Was myślę❤❤❤
Pod koniec sierpnia idę do nowej kliniki, już pisałam do lekarki. Kasa jakaś jest, klimy najwyżej nie będzie.
Czuję się w hu.. źle, bo niby nie wierzyłam, ale same wiecie jak to jest.
Kompletnie nie wiem co mogę teraz zrobić lub wyleczyć... Czuję się taka pusta i zdezorientowana. Mimo wszystkiego, co Wam tu wypisywałam, w głębi serca pokładałam ogromne nadzieje w Paśniku. A co on mi teraz może doradzić... Może ten accofil jeszcze... Muszę w coś wierzyć... Jak się ogarnę to do niego napiszę i spróbuję telewizytę załatwić.
Jedynie badać zarodków nie będę, bo mnie nie stać i ten wariant całkowicie odpada. Jeszcze się nie poddam. Za wzór postawiłam sobie @anett96...
Myślę ze jeszcze sobie jutro popłaczę i będzie mi lepiej. Buziaki
Kochana... Rozmyslalam dużo o Tobie wczoraj.. Wiesz że ja nie do końca w immunosupresje wierzyłam po moim przypadku, i w sumie kilku innych które znam... Powiedz czy masz jeszcze jakieś mrozaki? Myślę że Pasnik nie będzie ponownie proponował immunosupresji.. Jeśli nie masz dodatnich ANA to myślę że szczepienia limfocytami to kolejna rzecz do rozważenia.. Jak masz niezbędne KIRy to accofil nie będzie potrzebny.. szczepienia w konkretnych przypadkach są naprawdę skuteczne.. Znam dziewczyne...mamy staly kontakt, miała uwaga 12 transferow! 3 tylko zakończone wczesnym poronieniem w 6/7tc.. Miała już wszystko chyba tylko że ona ma KIR AA do tego.. W zeszłym tygodniu była u prof Mal.i dostaje szczepienia pullowane (od dawcy), przed stymulacja bo jak się okazuje to może też lepiej zadzialac jak jak będę wykonane jeszcze przez uzyskaniem zarodków.. Malina akurat to bardzo kosztowne leczenie ale docent też leczy szczepieniami jak potrzeba i też od dawców..
 
Do góry