reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wiem czy to wasze pierwsze stymulacje czy może macie już porównanie z poprzednimi razami. Ja np. należę do grupy osób która nie kończy stymulacji z imponującą ilością jajeczek, i za każdym razem było 5-6 . To nie jest tak że wszystkie musimy mieć 10 czy 15 komórek, oczywiście byłoby pięknie mieć szansę na więcej transferów, ale pamiętajcie że wystarczy ta jedna właściwa, a wasze stymulacje nadal trwaja i jeszcze może się dużo okazać.
To moje czwarte podejscie. Jeżeli z tych 4 pęcherzyków miałabym 4 komórki to byłoby zajebiscie, ale moje doświadczenia są takie jakie są, zawsze conajmniej połowa pęcherzyków była pusta, a wśród komórek były tez nieprawidłowe. Wiec biorąc pod uwagę te 4 pecherzyki i to, ze po drodze pewnie cos jeszczs odpadnie to dramat po prostu :(
 
Mnie prowadził w Novum Lewandowski. Pobrali 16 komorek, finalnie było 7 zarodków, nie miałam świeżego transferu przez ryzyko hiperstymulacji. 3 zarodki zamrozili w 3 dobie a 4 miały być hodowane do blastocysty, ale się nie udało im przetrwać :(
Teraz jestem po pierwszym kriotransferze. Wykonywał dr Lewandowski, ale przygotowywała mnie do krio dr Taszycka - bardzo fajna :) w tym cyklu znowu zaczynam monitoringi do krio...
Czyli miałaś transfer tego 3 dniowego.... szczerze to nie wiem jak to liczyć ... skoro punkcja była w czwartek ... w sobotę transfer to zarodek był dwu czy trzydniowy?? O skoro teraz go rozmroziliw. Zeszły czwartek popołudniu i transfer była rano w piątek to ilu dniowy był ten zarodek? Jak był podzielony Twoj zarodek? U nas świeży 7 komórkowy i teraz słabe bo 3 i 4 bo zaimplementowalismy 2.
 
Ale to norma dla kobiet bez stymulacji, czyli ewentualnie z jednym jajeczkiem. Nas faszerują hormonami aby było dużo jejeczek to i E2 wysoki. Średnio na jedno jajko przypada 200-300 E2
Aaa ja patrzyłam. Na wartości u góry i stwierdziłam że jest go dużo za dużo 🤷‍♀️🤦‍♀️
 

Załączniki

  • Screenshot_20200717_134344.jpg
    Screenshot_20200717_134344.jpg
    67,1 KB · Wyświetleń: 32
A tak tu się bałaś. widzisz największe oczy ma strach:)
Wiem, ale pozwoliłam sobie po panikować z wami:p w domu tez świrowałam :-) teraz została sama przyjemność histeroskopia :-) Chyba już nie będę tak świrować ( albo będę) oby ta sama kobita była. Już jej powiedzialam po wszystkim, ze jest cudowna i mogę wziąć z nią ślub :-) na co Pani do mnie : a mogę to nagrać? Buehehe
 
To moje czwarte podejscie. Jeżeli z tych 4 pęcherzyków miałabym 4 komórki to byłoby zajebiscie, ale moje doświadczenia są takie jakie są, zawsze conajmniej połowa pęcherzyków była pusta, a wśród komórek były tez nieprawidłowe. Wiec biorąc pod uwagę te 4 pecherzyki i to, ze po drodze pewnie cos jeszczs odpadnie to dramat po prostu :(
Wszystko zależy od szczęścia i od stymulacji. Potrzeba jest jedna dobra komórka i ten jeden plemnik reszta zrobi się sama;-) 3mam kciuki
 
reklama
Do góry