reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
kufa no nie wierze. Teraz mi powiedzta kiedy bete robić. Bo mogabym jutro i potem wypadałoby w poniedziałlek. A o 6 rano jade słuzbnowo pod poznan nie wiem czy tam na wiosce bedzie labo. oj nie wiem jak wrzucic fotke teraz. ale kreska jest dosc gruba jak na 6dpt!
Rannny booooooskie Anetka wreszcie nareszcie o jessssu kobieto wreszcie
 
AMH mam bardzo niskie... Nawet 0,18 się gdzieś trafiło... Max 0,3... Miałam stymulację 3 razy, ale dawno... w 2018 i w 2019 roku... Teraz już nie próbowali. Ale jajniki wygląły tak samo :(
Jak wyglądają tak samo to będziesz żyła. Rak zabiera jajnika szybko. Teraz musisz spraedzić czy coś się nie zaczyna złego
 
A ja mam poniżej 2🤦‍♀️

Aha :o

To w jakiś innych jednostkach masz AMH bo normy górnej nie ma. Jak jest poniżej 1 mowimy o wygaszaniu czynności jajników. Jak powyżej 4-5 to PCOS oczywiście jest to zależne od wieku dałam przykład około 30rz. Ja w wieku 35l miałam 6-7 i to jest wysokie AMH raczej wskazuje na PCOS. U Ciebie jakieś inne jednostki są :-)

A no ja mam jednostkę qmol/l

Prawdopodobnie inne jednostki. 1 Ng/ml to 7,143 pmol/l

Tak, qmol/l

"Opis normy:
Kobiety
25-29 l 6,35 - 70,3 qmmol/l
30 - 34 l 4,11 - 58 qmmol/l
 
AMH mam bardzo niskie... Nawet 0,18 się gdzieś trafiło... Max 0,3... Miałam stymulację 3 razy, ale dawno... w 2018 i w 2019 roku... Teraz już nie próbowali. Ale jajniki wygląły tak samo :(
Dziwna sprawa. Obraz jajników wygląda jak PCO ale AMH temu przeczy. Może onkolog to dobry trop aby upewnić się że nic nie ma złego. Chic jak masz tak od dawna to nic jakiegoś złego nie będzie . Nie mam pomysłu co to może że być.
 
reklama
Trzymaj się tam kochana;-( oj masz pod górkę. Oby to był fałszywy alarm. Nie otworzyło mi się zdjęcie, ale może masz PCOS i tak te torbiele rosną. Ja mam i jeden jajnik jest w torbielami :-( AMH mam wysokie tez.
Dzięki... Dzwonił lekarz i teraz twierdzi, że może endometrioza... ja pie....le. Tyle lat do niego chodzę i zawsze twierdził, że żadne pcos ani endometrioza u mnie, a dzisiaj nagle wyskakuje... Straciłam cały szacunek i zaufanie do tego człowieka....
 
Do góry