reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miałam przy pierwszej stymulacji Reckovelle. Do tego doszły jakieś inne leki. Jak chcesz to mogę poszukać.
Będą na pewno obserwować jak rosną Ci pęcherzyki i jeśli będzie trzeba dołożą inny lek. Super będzie 😊
Pewnie kochana, daj znać jakie jeszcze były i w jakiej dawce. Ja mam 14 jednostek. A jakie Ty masz AMH? Tak narazie do 5 dnia cyklu tylko to a potem zobaczą jak się wszystko ma i zobaczymy co jeszcze włączą :)
 
Ogólnie Kaczyńskiego polecaja. Ale ja jakoś jestem zniechęcona do niego. Potrafił np. napisać kilka razy zlecenie na te same badania dla mojego męża mimo, ze w systemie były zrobione. Na pytania też odpowiada tak trochę od niechcenia. Przed transferem miałam watpliwości czy lepiej jeden czy dwa zaradki przenieść, ze wzgledu na to że ma tylko 1 nerkę. To powiedzial mi ze jak mam takie obawy to nie powinnam wogole próbować 😔
Mojej przyjaciolki siostra cioteczna u niego zaciazyla z blizniakamu na 1 invitro i chcialam do niwgo isc ale zalezalo mi na czasie a Dworniak byl dostepny wiec poszlam do niego.Wiesz ja poprzedniego mialam cudownego-rozpisuje sie tu juz ktorys raz z kolei ale nie zakochalam sie😜-wiec kazdego porownuje do tamtego i mysle ze zaden nie nie spelnia warunkow.No coz niech bedzie skuteczny lepiej na tym mi zalezy
 
Pewnie kochana, daj znać jakie jeszcze były i w jakiej dawce. Ja mam 14 jednostek. A jakie Ty masz AMH? Tak narazie do 5 dnia cyklu tylko to a potem zobaczą jak się wszystko ma i zobaczymy co jeszcze włączą :)
Amh mam 1,95. Tylko raz robiłam i nie zamierzam powtarzać żeby się zamartwiać. Bo na forum z tym Amh to jakiś cyrk jest 🤔. Wyniki niemiarodajne i tylko dziewczynom stresów dokładają.

1594827010590483391359.jpg
 
reklama
Do góry