reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej. Jestem po 3 zastrzyku bemfoli a już czuję się jak *****... Brzuch mnie boli, czuję się wzdeta i ledwo chodzę. Do tego mam plamienia choć to malo powiedziane, jest dużo krwi. Wizyta dopiero w sobotę i nie wiem co mam robić. Czekać na wizytę czy się wcześniej umówić?
 
reklama
A jak nie umyjesz???

moze nie znajdą przyczyny. Jeżeli progesteron i estradiol jest w normie to musisz czekać. Bierzesz różne leki one działają :-) A może te krwawienia maja inna przyczynę? Np. Masz nadrzerke albo coś... a przekrwienie śluzówki macicy powoduje krwawienia. Od progesteronu śluzówka jest nabrzmiała naczynka mogą pękać te podatne. Kobiety maja krwotoki z nosa. A mnie zalewało przy myciu zębów bo mam początki paradontozy. Wiesz to nie musi być od zarodka - ciąży. Nawet jeżeli jest od zarodka to może wskazywać na ciąże większego ryzyka wiec odpoczywaj i dbaj o siebie. Raczej nic nowego już nie wymyślisz. Wiem, ze teraz swirujesz i bezradność jest do dupy... no ale serio nie masz już na nic wpływu. Możesz tworzyć czarne scenariusze albo cieszyć się tym czasem. No qurde jesteś w ciąży! To się skonczy może zacząć się coś następnego. A teraz jesteś w ciąży i przyszłości nie znasz NIKT jej nie zna. Boisz się ja tez bym się bała. To, ze coś wyglada kiepsko nie znaczy, ze coś strasznego się stanie. Może być tak, ze przez 9 miesięcy będziesz miała takie przeboje i przez ten lęk stracisz to co najważniejsze - nosisz w sobie życie. Czasem w życiu piękne chwile są osadzone w trudnej rzeczywistosci. To wszystko jest porąbane, ale już nie biegaj na usg. Daj czasowi czas....
Tak zrobię, poczekam. Lekami jestem obstawiona. Boję się luteinę aplikować bo leci zywa krew. Nospę też biorę. Jeżeli będzie mocne krwawienie to na IP.
Chciałabym się cieszyć ale raczej się nie da. Jak nie leci to jest ok a jak zaczyna to znowu dół . Na pocieszenie mam truskawki z bitą śmietaną naturalną. Małżonek mi zrobił;))
 
A jak nie umyjesz???

moze nie znajdą przyczyny. Jeżeli progesteron i estradiol jest w normie to musisz czekać. Bierzesz różne leki one działają :-) A może te krwawienia maja inna przyczynę? Np. Masz nadrzerke albo coś... a przekrwienie śluzówki macicy powoduje krwawienia. Od progesteronu śluzówka jest nabrzmiała naczynka mogą pękać te podatne. Kobiety maja krwotoki z nosa. A mnie zalewało przy myciu zębów bo mam początki paradontozy. Wiesz to nie musi być od zarodka - ciąży. Nawet jeżeli jest od zarodka to może wskazywać na ciąże większego ryzyka wiec odpoczywaj i dbaj o siebie. Raczej nic nowego już nie wymyślisz. Wiem, ze teraz swirujesz i bezradność jest do dupy... no ale serio nie masz już na nic wpływu. Możesz tworzyć czarne scenariusze albo cieszyć się tym czasem. No qurde jesteś w ciąży! To się skonczy może zacząć się coś następnego. A teraz jesteś w ciąży i przyszłości nie znasz NIKT jej nie zna. Boisz się ja tez bym się bała. To, ze coś wyglada kiepsko nie znaczy, ze coś strasznego się stanie. Może być tak, ze przez 9 miesięcy będziesz miała takie przeboje i przez ten lęk stracisz to co najważniejsze - nosisz w sobie życie. Czasem w życiu piękne chwile są osadzone w trudnej rzeczywistosci. To wszystko jest porąbane, ale już nie biegaj na usg. Daj czasowi czas....
hahaha no zobacz jakie siano !!!! wyslalam na priv ;)
 
Mówił, że to już z lekami, bo jest jakaś na nie refundacja...

Lecze się w Gamecie w Rzgowie.

8 tys program if icsi bez leków
1 400 embiotransfer
1 900 zamrożenie zarodka.
hehehee ppomyrdalo ci się - nie mrozenie zarodka 1900 zl tylko tyle kosztuje crio ;) w tym jest assisted hatching ja dodatkowo zapodaje sobie jeszcze embrioglue - chyba 280 zl ;)
 
Hej. Jestem po 3 zastrzyku bemfoli a już czuję się jak *****... Brzuch mnie boli, czuję się wzdeta i ledwo chodzę. Do tego mam plamienia choć to malo powiedziane, jest dużo krwi. Wizyta dopiero w sobotę i nie wiem co mam robić. Czekać na wizytę czy się wcześniej umówić?
Jak masz plamienia to zadzwoń do kliniki rano ,albo napisz teraz email z prośba o pilny kontakt z rana. Plamienia ,dziwne napewno nie czekaj do soboty.
 
U Guzowskiego ;)



Z tego co widzę to brakuje mi badań pod in vitro
USG piersi ale to może wyhacze od swojego ginekologa - wreszcie ktoś je wymaca bo mój to jakoś nie przepada :D
aHBc całkowite
biocenoza pochwy.

Eee myślałam, że więcej będą wymagać.
Aj tak to chyba ty pisalas ;)ze u niego jesteś ;) podobno ma duże poczucie humoru - ja bylam u niego na dwóch swoich pierwszych wizytach ;) Wtedy jeszcze nie wiedziałam ze będzie in vitro i skierowal mnie na HSG...
 
Hej. Jestem po 3 zastrzyku bemfoli a już czuję się jak *****... Brzuch mnie boli, czuję się wzdeta i ledwo chodzę. Do tego mam plamienia choć to malo powiedziane, jest dużo krwi. Wizyta dopiero w sobotę i nie wiem co mam robić. Czekać na wizytę czy się wcześniej umówić?
Jejeku ty jesteś u Raa..wana jak ja - ja tez miałam bemfole i się tak huu...wo czułam ale plamień nie miałam - dziwne...
 
reklama
Do góry