reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zaraz się jeszcze okaże ze rozmiar buta ten sam [emoji16][emoji23] to mam siostrę bliźniaczkę na forum [emoji16][emoji16][emoji16] tylko bardziej ogarnięta niż ja [emoji16][emoji16][emoji16][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
Wszystkiego najlepszego Kochana [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Dwa cuda już masz, wiec teraz życzę Ci przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania, radości z córeczki [emoji3590][emoji3590][emoji3590] i pociechy z męża [emoji8]
@nieagatka Samych wspaniałości i spełnienia marzeń [emoji3059] [emoji3059] [emoji3059] [emoji4] [emoji4] [emoji4] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji253] [emoji253] [emoji253]
Ja pierdziulę, ale nam się skryłaś :o Przyznaj sie, nie chciałaś tyle trzody z forum u siebie gościć[emoji2957]
Wszystkiego najlepszego Ci życzę, swoje największe szczęścia masz u siebie w domku (i to duże brodate też[emoji14]) więc co Ci tu życzyć[emoji2957]. Pociechy z wywalczonych dzieciaczków i mniej włoskich szmat nad Tobą (dobrze pamietam?). Buźkaaaaa[emoji8][emoji8][emoji8]
Dziękuję pięknie :)
Camilleka z tym ogarnięciem to nie przesadzaj [emoji13]
Fredka dobrze niestety pamiętasz (tfu tfu jej mac [emoji23])
 
reklama
Ooo jak miło ze się odezwałas! 😊
Mam nadzieje ze wszystko u Ciebie dobrze 😘😘😘
Dziękuje Kochana ❤😘
Tak u mnie chyba ok ;) wczoraj bylam w klinice na sraczuingu - fredziocha odwinela numer ze swoim okresem to mnie wyprzedzila ;) Ja czekam na okres i i juz mam wszystko rozpisane do transferu ;) Czasami do was zagladam i widze tu sporo nowych osob ;) Moja fredziszoka mi napisala ze masz urodzinki no to takiej uroczystosci nie moglam przegapic. Ostatnio przejechalam kure i wlasciciel przyszedl sie do Łukasa upominac o kase ;) wczoraj po sraczingu kichnelam i jakis glut ze mnie wylecial 👍 :o 😂 to zdejalam majtki i chodzilam z golym tylkiem w spodnicy za kolano, po aptekach bo mialam problem z wykupieniem antybiotyku ;) Ozi znowu ugryzl kuriera, Łukasz mi poluzowal - iii tak sie jakos toczy ;) oby do przodu ;)
 
Tak u mnie chyba ok ;) wczoraj bylam w klinice na sraczuingu - fredziocha odwinela numer ze swoim okresem to mnie wyprzedzila ;) Ja czekam na okres i i juz mam wszystko rozpisane do transferu ;) Czasami do was zagladam i widze tu sporo nowych osob ;) Moja fredziszoka mi napisala ze masz urodzinki no to takiej uroczystosci nie moglam przegapic. Ostatnio przejechalam kure i wlasciciel przyszedl sie do Łukasa upominac o kase ;) wczoraj po sraczingu kichnelam i jakis glut ze mnie wylecial 👍 :o 😂 to zdejalam majtki i chodzilam z golym tylkiem w spodnicy za kolano, po aptekach bo mialam problem z wykupieniem antybiotyku ;) Ozi znowu ugryzl kuriera, Łukasz mi poluzowal - iii tak sie jakos toczy ;) oby do przodu ;)
Milion informacji i to w takim krótkim poście - to tylko Ty tak potrafisz😂
 
@annemarie mam do Ciebie pytanie, podpowiedź kochana. Zostało mi 5 zarodków z KD. I męzowi zaczęło chodzić po głowie zeby wziąć 2 zarodki. Ja ogólnie blizniaków się nie boję i zastanawiam się co zrobic bo jakos po głowie mi chodzi to ze ponoc jak jest coś nie tak z 1 zarodkiem to moze i drugiego za sobia pociagnac i dwa stracę? Z drugiej strony po 35r.z. zalecają podanie 2 zarodków czy to zwiększa szanse czy lepiej oddzielnie najpierw jeden po tem drugi - wtedy jak dla mnie szanse mam dwie. Na pewno wiesz na ten temat dużo. Daj plis znaka :D P.S. dzis juz zaczełam plamic więc zaraz kolejny transfer :)
 
@annemarie mam do Ciebie pytanie, podpowiedź kochana. Zostało mi 5 zarodków z KD. I męzowi zaczęło chodzić po głowie zeby wziąć 2 zarodki. Ja ogólnie blizniaków się nie boję i zastanawiam się co zrobic bo jakos po głowie mi chodzi to ze ponoc jak jest coś nie tak z 1 zarodkiem to moze i drugiego za sobia pociagnac i dwa stracę? Z drugiej strony po 35r.z. zalecają podanie 2 zarodków czy to zwiększa szanse czy lepiej oddzielnie najpierw jeden po tem drugi - wtedy jak dla mnie szanse mam dwie. Na pewno wiesz na ten temat dużo. Daj plis znaka :D P.S. dzis juz zaczełam plamic więc zaraz kolejny transfer :)
W pierwszym rzedzie musisz myslex o tym ze dwa zarodki to wieksza szansa na ciaze pojedyncza,nie od razu blizniacza,z drugiej strony jak sie zdarzy to masz rodzine w komplecie,chyba o to wam chodzi,prawda?
Ja nigdy nie patrzylam na to ze ciaza mnoga oznacza ze musi sie cos zdarzyc,trzeba pozytywnie myslec i nie dac sie fali dobrych rad i glupich teksow w temacie .
Jak ba razie z implanfacja slabo u ciebie,wiec trzeba sie modlic najpierw o to,potem o reszte..Bierz dwa i sie nie czaj za duzo😁.
Przy ciazy pojedynczej tez sie duzo dzieje,nie zawsze dobrego Podazajac twoim tokiem myslenia,powinnas sobie kompletnie odpuscic( tak na wszelki wypadek)😉😉😉.Dzialaj ,maz dobrze kmini.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobra Laski, znikam na jakiś czas, bo nas życie trochę przygniotło i czasu nie mam za bardzo, jak się ogarnę to wrócę

Babcia mojego M. w szpitalu zakaźnym z po-covidowym zapaleniem płuc pod respiratorem w stanie krytycznym, lekarze nie dają złudzeń, tylko nie wiadomo ile czasu jej zostało 😪
Moj M wczoraj miał wypadek, jemu na szczęście nic, tylko zadrapania i siniaki, ale samochód do kasacji... Wiec nie dość ze trochę zalatwiania to jeszcze trzeba skądś szukać kasy na nowy samochód i go kupić jak najszybciej bo bez tego będzie nam ciężko 😪
Maksio chory, znaczy ma kaszel, jakieś szmery podobno słychać pęcherzykowe, nieleczone grozi zapaleniem oskrzeli więc leczymy od wczoraj stedydem do inhalacji i siedzimy w domu. Dobrze że zdarzylam jeszcze wczoraj z nim pojechać do lekarza bo dzisiaj już nie mialabym czym...

Jak się wygrzebiemy z tego wszystkiego to wrócę, a póki co, powodzenia Kochane w czerwcowo/liocowych działaniach !!! Oby kalendarz się zapełnił samymi dobrymi wiadomościami!!! 😘😘😘✊✊✊
Kochana trzymaj sie.Duzo zdrowia dla rodziny🤗
 
Do góry