reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam pytanie. Zrobiłam sobie sama kilka badań w tym prolaktynę. Jestem w 9 dniu cyklu i szykuje się na pierwszy transfer. W poprzednim cyklu była stymulacja. Zrobiłam sobie min prolaktynę. Mój wynik to 440 mlU/l ( norma jest od 102-496). Czy wiecie może jak to rokuje dla ewentualnego transfera? Czy może mieć ten wynik wpływ na powodzenie?
Ja po punkcji tez mialam wysoka prolaktyne
Chyba Dostinex na to dostalam i potem spadla juz.
Do zajscia w ciaze prolaktyna jest istotna, nie powinna przekraczac normy.
 
Bardziej się przestraszyłam



Rozumiem, wystraszyłam się jak napisałaś że mało tych jajeczek a potem przestymulowana byłaś i nici było. 😔
Ja właśnie po pierwszym zastrzyku, dwa razy się kulam bo nie kliknęłam ta stzaleczke hehe
Ale powiem Tobie że to podawanie zastrzyków chyba weszło mi w krew, czuję się jakoś oswojona z nimi, dziwne co nie 😊

A ten encorton rano czy wieczorem, bo w nerwach zapomniałam jak mówił.???
Czyli tradycyjnie nie daje pajentce zapisanego dawkowania lekow i zalecen?? To dosc wazne zeby bylo napisane... wlasnie z tego powodu ze czesto w nerwach jestesmy
 
Bardziej się przestraszyłam



Rozumiem, wystraszyłam się jak napisałaś że mało tych jajeczek a potem przestymulowana byłaś i nici było. 😔
Ja właśnie po pierwszym zastrzyku, dwa razy się kulam bo nie kliknęłam ta stzaleczke hehe
Ale powiem Tobie że to podawanie zastrzyków chyba weszło mi w krew, czuję się jakoś oswojona z nimi, dziwne co nie 😊

A ten encorton rano czy wieczorem, bo w nerwach zapomniałam jak mówił.???
Z tymi zastrzykami to tak jest, że ze stresu albo gapiostwa się odwala. Raz zrobiłam to co ty, a innym razem przy innych zastrzykach nie wypuściłam powietrza, tylko zrobiłam z biegu ot tak😄
Encorton rano. Czasem też mam tak że nie rejestruję co do mnie mówi lekarka i każę powtarzać😂 Wcześniej na wizytach był ze mną mąż to go potem pytałam co i jak, a teraz wizyty w pojedynkę.
 
Do mnie dzwonili dość często, na drugi dzień po punkcji spytać jak się czuje i ile zapłodnili, za trzy dni ile przetrwało i dzień przed transferem żeby powiedzieć ile jest zarodków i o której transfer 😉
Od razu widać że to nie była polska klinika 😂. U nas to trzeba się o wszystkie wiadomości prosić 🤦
 
Hej kochane musze sie wygadac mianowicie u nas ostatnio strasznie leje deszcz 3dzien plywamy :( jeszcze tak nie bylo nigdy wszystkie warzywa w wodzie od 3 dni woda nie schodzi:( pierwszego snia ja z500 wiader duzych wody wylalam a faceci w sensie moj i jego ojciec tez swoje plus pompa i przekopy.... Ziemia jest tak przesycowa ze szok w dodatku woda naplywa z trzech dzialek do nas. Wszystkie warzywa prawie szlag trafil a szczegolnie pomidory....... I po co to wszystko robic rece mi opadly.....co ja bede jesc:( zemniakow
 
reklama
Hej kochane musze sie wygadac mianowicie u nas ostatnio strasznie leje deszcz 3dzien plywamy :( jeszcze tak nie bylo nigdy wszystkie warzywa w wodzie od 3 dni woda nie schodzi:( pierwszego snia ja z500 wiader duzych wody wylalam a faceci w sensie moj i jego ojciec tez swoje plus pompa i przekopy.... Ziemia jest tak przesycowa ze szok w dodatku woda naplywa z trzech dzialek do nas. Wszystkie warzywa prawie szlag trafil a szczegolnie pomidory....... I po co to wszystko robic rece mi opadly.....co ja bede jesc:( zemniakow
Jeeeej, ciężko mi to sobie wyobrazić 😱. Tak u was pada?!? Daj mi trochę tej wody, u mnie wszystko schnie 😢. Już prawie trawy nie mam bo nie nadążam wszystkiego podlewać🤦. Moje rośliny ledwo zipią🙁. Codziennie zamiast się kurde relaksować w ogrodzie to biegam kilka godzin z wiadrami 🤦. Lato dopiero się zaczęło a ja już mam dość 🤦
 
Do góry