reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Doczytalam do 20 maja a z kalendarza widziałam że histero była 25 maja. I co kiedy transfer? Też miałam histero w lutym i wszystko ok tylko z endo wyszła bakteria i brałam antybiotyki. Później wiadomo przymusowa przerwa. Serio przepisuje już leki typu encorton?? Super 😁😁 bałam się że będę musiała odpuścić kolejny miesiąc. Tyle czasu zmarnowane, plus taki ze człowiek psychicznie odpoczął. Przynajmniej ja.
Najperw 18 czerwca mam schrating endometrium, a w lipcu transfer ;) Mam tylko jednego przebadanego mrozaka... W klinice chyba nie przpisuja immuno ale ja mam zalecenia od Pasiko....ka - chociaz nic poza encortonem nie mogl mi zaproponowac ;) Ja sie nie przyznalam swojemu lek ze biore bo by mnie chyba zagryzl ;)
 
reklama
Dziewczyny chce Wam powiedzieć o czymś ważnym. Dziś rano pisałam że z 4 zapłodnionych komórek mamy 3 zarodki zamrożone. Jeden dostał jeszcze jedna dobę żeby ewentualnie nadgonic. Teraz dzwoniło laboratorium że są w szoku ale i ten 4 też już jest zamrożony bo w ciągu godziny tak zaczął nadrabiać że aż embriolog był w szoku. Mówi że żadko się zdarza żeby z 4 zapłodnionych komórek wszystkie dobrnely do 5 doby w bardzo dobrym stanie. Już cała 4 ka jest zamrożona.❤️ Cały czas przygotowań, zastrzyków punkcji aż do teraz zawierzalam sprawę Maryi Gietrzwałdzkiej i Bogu. Nowenna do Matki Gietrzwałdzkiej, litania i różaniec oraz rozmowy z Bogiem. Jestem przekonana że to Boża łaska. To nie prawda że procedura in vitro czyni nas gdzieś na marginesie. Jeśli pozwolimy to sam Bóg przejdzie ja razem z nami i dopomoże. Polecam Wam jeśli wierzycie oddajcie sprawę Matce Bożej Gietrzwałdzkiej. Swoją drogą Gietrzwałd to jedyne miejsce w Polsce i jedno z kilku na świecie, gdzie kościół oficjalnie uznał objawienia Maryjne. Nawet Mequgorje tego nie ma! ❤️❤️❤️

Mi różaniec pomógł nie zwariować między punkcją, transferem i betą 😘 i też wierzę, że to siła odgórna sprawiła, że udało się za pierwszym razem ❤️ moja babcia zawsze bardzo wierzyła w siłę Matki Boskiej więc postanowiłam też jej zaufać i do dzisiaj codziennie proszę o zdrowie dla Maluszka i szczęśliwe rozwiązanie 😘

Z tym, że ja do kościoła chodzę dla siebie, 10 przykazań itp to dla mnie wzór, ale księży nie słucham (ich podejścia do ivf i innych różnych dziwactw i zakazów) 😘

Teraz będę trzymać kciuki za Twój transfer ❤️
 
Nie ma [emoji16] W Europie nie ma prawa ziemi, czyli dziecko nie dostaje obywatelstwa kraju, w którym się rodzi. Rodzice są Polakami więc ona też, choć pewnie tylko z nazwy.
A co to te plazas? Bo pierwszy raz słyszę [emoji16]
A piersi bola. K*rewsko, ale walczymy. Jest lepiej niż 3 dni temu, ale jednak. Wg mnie karmienie piersią to najtrudniejsza część macierzyństwa.
Zgadzam się z tobą. To jest rzeźnia
 
Dziękuję ❤ naprawdę dzisiaj doceniłam to, że Was znalazłam. Nikt tak nie zrozumie kobiety jak druga kobieta, która przeżywa to samo. Jesteście wszystkie cudowne ❤

Kochana, transfer to ogromny stres 😘 mój był całkowicie bezbolesny mimo, że szłam na mega pełnym pęcherzu 😉 ale widok na usg jak Kropuś się znajduje w środku był niesamowity i już samo to wynagrodziło wszystko ❤️ tak mnie ten widok pozytywnie nastroił, że byłam cała w Skowronkach 😁

Powodzenia jutro! Ogromne ✊✊✊✊ za jutro i będę z Tobą czekała na wumybik bety ✊✊✊ oby była wystrzelona w kosmos ❤️✊✊✊✊✊
 
Nie ma [emoji16] W Europie nie ma prawa ziemi, czyli dziecko nie dostaje obywatelstwa kraju, w którym się rodzi. Rodzice są Polakami więc ona też, choć pewnie tylko z nazwy.
A co to te plazas? Bo pierwszy raz słyszę [emoji16]
A piersi bola. K*rewsko, ale walczymy. Jest lepiej niż 3 dni temu, ale jednak. Wg mnie karmienie piersią to najtrudniejsza część macierzyństwa.
Zazdroszczę że możesz karmić znów piersią. :) Dla mnie to jedno z najlepszych doświadczeń w życiu było.. Wiem że jednak dużo jest przeciwnych doświadczeń kobiet, ale to jednak indywidualne odczucie ;) Gratuluję Ci raz jeszcze że dobrnelas do drugiego szczęśliwego rozwiązania. :) no i tej Hiszpanii też Ci zazdroszczę haha ;)
 
Kochana, transfer to ogromny stres 😘 mój był całkowicie bezbolesny mimo, że szłam na mega pełnym pęcherzu 😉 ale widok na usg jak Kropuś się znajduje w środku był niesamowity i już samo to wynagrodziło wszystko ❤ tak mnie ten widok pozytywnie nastroił, że byłam cała w Skowronkach 😁

Powodzenia jutro! Ogromne ✊✊✊✊ za jutro i będę z Tobą czekała na wumybik bety ✊✊✊ oby była wystrzelona w kosmos ❤✊✊✊✊✊
Dziękuję ❤ na szczęście nie mam za bardzo czasu rozmyślac, bo do pracy na 7.00 :D transfer o 15.40. Dam znać od razu jak tylko wyjdę ❤
 
reklama
Do góry