reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja wlasnie pije winko jak zwykle czerwone 😂
Musze trochę odreagować. Dzwoniła do mnie ksiegowa i powiedziala ze musze isc na urlop panstwowy od 9 czerwca. Powiem szczerze ze bardzo sie ucieszyłam 😜juz w głowie mialam co zrobie sobie w domku wiec zadzwonilam do mojej super koleżanki ktora powiedziala wczesniej do mnie że tak bardzo chce wracać do pracy bo juz dostaje na glowe po 3 miesiącach. Ona wiecie co mi powiedziała ze ona sobie wszystko przemyślała i ona sie boi wracac bo sobie nie poradzi 😡 bo ona niezna angielskiego tak dobrze jak ja. To po ch..j jeszcze 2 tyg temu powiedziala Anus dla Ciebie wszystko. Ja juz wszystko zalatwilam z szefostwem a ona ze mnie zrobila idiotke😡😡😡
 
A ja wlasnie pije winko jak zwykle czerwone 😂
Musze trochę odreagować. Dzwoniła do mnie ksiegowa i powiedziala ze musze isc na urlop panstwowy od 9 czerwca. Powiem szczerze ze bardzo sie ucieszyłam 😜juz w głowie mialam co zrobie sobie w domku wiec zadzwonilam do mojej super koleżanki ktora powiedziala wczesniej do mnie że tak bardzo chce wracaćdo pracy bo juz dostaje po 3 miesiącach na glowe. Ona wiecie co mi powiedziała ze ona sobie wszystko przemyślała i ona sie boi wracac bo sobie nie poradzi 😡 bo ona niezna angielskiego tak dobrze jak ja. To po ch..j jeszcze 2 tyg temu powiedziala Anus dla Ciebie wszystko. Ja juz wszystko zalatwilam z szefostwem a ona ze mnie zrobila idiotke😡😡😡
Kurde, trochę nie rozumiem 🤔. A jak sobie radziła wcześniej że teraz się boi? Ona ma być za Ciebie czy jak?
 
Kurde, trochę nie rozumiem 🤔. A jak sobie radziła wcześniej że teraz się boi? Ona ma być za Ciebie czy jak?
Ona ma byc za mnie. No wlasnie. Ja to samo jej powiedziałam , 4 lata pracuje u nas. Fakt często jej pomagam. Ale to co najgorsze ja juz ogarnelam . Zresztą bedzie nasza menadżera ktora ogarnia najważniejsze rzeczy. Wiesz o co chodzi. Chodzi o kase . Teraz za siedzenie w domu ma normalną wypłatę a jej sie dupy nie chce ruszyc zeby wrócić
 
Ona ma byc za mnie. No wlasnie. Ja to samo jej powiedziałam , 4 lata pracuje u nas. Fakt często jej pomagam. Ale to co najgorsze ja juz ogarnelam . Zresztą bedzie nasza menadżera ktora ogarnia najważniejsze rzeczy. Wiesz o co chodzi. Chodzi o kase . Teraz za siedzenie w domu ma normalną wypłatę a jej sie dupy nie chce ruszyc zeby wrócić
O to to to, jak przyszło co do czego to jej się nie chce 🙄. Jak można pracować 4 lata i nie znać języka 😱. Ja bym się bała nie znać 😱. Siedziałabym z nosem codziennie w książkach żeby szybciej się nauczyć
 
😂😂😂ja dopiero weszlam do domku. Moj mezulek juz podchmielony😂😂😂bo bylismy na pepkowym u mojej przyjaciółki. Ja jak zawsze trzezwa😕
Jeszcze masz czas zmienić swój stan 😜. Szybko winko do końca i będziesz z mężem na tych samych falach nadawała 😂.
Ja z moiim procenty ja piwach porównywaliśmy i wyszło że mi mocniejsze kupuję niż sobie 😂. Dlatego mnie szybko sieka 😂
 
reklama
O to to to, jak przyszło co do czego to jej się nie chce 🙄. Jak można pracować 4 lata i nie znać języka 😱. Ja bym się bała nie znać 😱. Siedziałabym z nosem codziennie w książkach żeby szybciej się nauczyć
Dokladnie. Ja nie mowie ze super gadam . Mam problemy z gramatyka ale radze sobie. A ona szuka wymowki . Dzwonilam do menedżerki , ale sie wkurzyla. Powiedziala ze jak sie nie zgodzi to doprowadzi do jej zwolnienia. Po co nam osoba na ktora nie mozemy liczyć. Zna moja sytuację wie po co ja jade do Polski. Pamiętasz to jest ta sama kolezanka co mnie tak wkurzyla w grudniu. Nie moglam jej zwrócić za nic uwage bo wielce obrażona byla. Potem jej tekst byl jak masz problemy w domu to nie musisz sie wyzywac na nas. Ja wtedy bylam po ciazy biochemicznej.
Ja zaczynam myslec ze onajest nie zrównoważona psychicznie
 
Do góry