reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana jesteś ❤️

Czy kochana nie wiem 🤪 zazwyczaj wredna małpa ze mnie 😂 ale podziwiam każdą z Was i chciałabym żeby świeżaczki forumowe miały tak krótka drogę do szczęścia jak ja, a te wojowniczki z forumo, które walczą latami chciałabym żeby w końcu dostały swoją największą życiowa nagrodę i poczuły ten cud pod swoim sercem ❤️❤️
 
Czy kochana nie wiem 🤪 zazwyczaj wredna małpa ze mnie 😂 ale podziwiam każdą z Was i chciałabym żeby świeżaczki forumowe miały tak krótka drogę do szczęścia jak ja, a te wojowniczki z forumo, które walczą latami chciałabym żeby w końcu dostały swoją największą życiowa nagrodę i poczuły ten cud pod swoim sercem ❤️❤️

To tak samo jak ja 😁 Równie życzę żeby nam wszystkim sie udalo ❤️
 
@Smętna30 wszystkiego co najlepsze kochana !! Samych radości z Twojego małego mężczyzny 😍 No i niech będzie, że z dużego też 😂 dużo zdrówka i dużo radości 😊
 
A co tutaj dziś s tak spokojnie? Wszystkie balangują czy co😜
Ja zaraz mały grill, bo też się rzuciłam na promkę na karkówkę z biedry 😜. Trochę zimno u nas, jeszcze jak słońce wyszło to było w miarę, ale teraz już pizga 🤔.
Widzicie zdjęcie 😱😍😍. Zaraz się zacznie mój szał 🌹🌹🌹. Te pączki to kilka razy dziennie sprawdzam czy aby nie rozkwitły bez mojej wiedzy 😌

IMG_20200530_140105.jpg
 
A co tutaj dziś s tak spokojnie? Wszystkie balangują czy co😜
Ja zaraz mały grill, bo też się rzuciłam na promkę na karkówkę z biedry 😜. Trochę zimno u nas, jeszcze jak słońce wyszło to było w miarę, ale teraz już pizga 🤔.
Widzicie zdjęcie 😱😍😍. Zaraz się zacznie mój szał 🌹🌹🌹. Te pączki to kilka razy dziennie sprawdzam czy aby nie rozkwitły bez mojej wiedzy 😌

Zobacz załącznik 1126673
No co Ty już Ci prawie kwitną??? Ja to muszę chodzić z lupą i sprawdzać czy coś będzie kwitło w tym roku 😅 ale ja na południu i może u nas wszystko później wstaje...No właśnie co tak spokojnie 😜 @Smętna30 zrobila balange czy co 😜 wszystkiego najwspanialszego @Smętna30 btw 😘😘😘😍😍😍😍
 
U nas leje cały dzień!!! Nie ma słońca i jest brzydko i ponuro...ale trawa moja rośnie wiec się cieszę 😁😁 właśnie przygotowuje się do okładów z borowiny tak na sobotnią imprezkę 🤣 i już jestem w piżamie 🤣 taka miła sobota z mężem, nie pijemy alko bo biorę ten antybiotyk i to mnie ekstra motywuje 😅 a jemu za ostatnie zachowanie w ogóle nie pozwalam, taka jędza ze mnie 😆😆😆
 
U nas leje cały dzień!!! Nie ma słońca i jest brzydko i ponuro...ale trawa moja rośnie wiec się cieszę 😁😁 właśnie przygotowuje się do okładów z borowiny tak na sobotnią imprezkę 🤣 i już jestem w piżamie 🤣 taka miła sobota z mężem, nie pijemy alko bo biorę ten antybiotyk i to mnie ekstra motywuje 😅 a jemu za ostatnie zachowanie w ogóle nie pozwalam, taka jędza ze mnie 😆😆😆
No co ty, deszcz macie???. Ja to nawet przez pół godziny się opalałam bo jak słońce wyszło to grzało. Jutro spędzam dzień na leżaku bo ma być ładnie, a w tygodniu to się nie poopalam 🙂.
Piżamka o tej porze, wow 😁. Szybki Bill jesteś 😂
Ja mam dziś 2 piwka, będzie się działo 😉
 
reklama
A my dla odmiany z mężem malowalismy caly dzien elewacje ;)
Maz na drabinie a żona na taborecie jechała doły [emoji1787] nogi w dupe wchodzą;)
Jutro ma być cieplutko i chyba się wybierzemy nad morze z kocykiem, a nóż słońce nas trochę opali;) grill tez za mną chodzi ale dziś już nie mamy siły.
Ooooo taaaaak, morze😍. Zazdrooooo😉. Opalenizna z nad morza jest całkiem inna, ma taki piękny odcień 🙂
 
Do góry