reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Smętna30
Kochana ! Taka młodziutka a taka dojrzała!!! Dziś Twoje 30 urodzinki!!! Zdrowia, szczęścia, pomarańczy- niech Ci mężuś w łóżku tańczy!!! Cudownego dnia, samych miłych gestów, zdrowia i szczęścia do końca Twoich dni! Największe Twoje marzenie śpi pod Twoim sercem [emoji170][emoji173][emoji170][emoji173] dlatego tegoroczne urodziny są na pewno wyjątkowe [emoji7] Bądz zawsze sobą- nie zmieniaj się- takich ludzi jak Ty jest na świecie malutko ! 100 lat i udanego świętowania! [emoji512][emoji513][emoji323][emoji322][emoji255][emoji257][emoji254]Zobacz załącznik 1126479


O matko kochana jakie piękne życzenia ❤️❤️❤️❤️❤️ i znowu wyje (to już dzisiaj piąty raz) 😂😂oby się wszystko spełniło 🥰🥰🥰 DZIĘKUJĘ ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘
 
@Smętna30
Kochana ! Taka młodziutka a taka dojrzała!!! Dziś Twoje 30 urodzinki!!! Zdrowia, szczęścia, pomarańczy- niech Ci mężuś w łóżku tańczy!!! Cudownego dnia, samych miłych gestów, zdrowia i szczęścia do końca Twoich dni! Największe Twoje marzenie śpi pod Twoim sercem
emoji170.png
emoji173.png
emoji170.png
emoji173.png
dlatego tegoroczne urodziny są na pewno wyjątkowe
emoji7.png
Bądz zawsze sobą- nie zmieniaj się- takich ludzi jak Ty jest na świecie malutko ! 100 lat i udanego świętowania!
emoji512.png
emoji513.png
emoji323.png
emoji322.png
emoji255.png
emoji257.png
emoji254.png
Zobacz załącznik 1126479


O matko kochana jakie piękne życzenia ❤❤❤❤❤ i znowu wyje (to już dzisiaj piąty raz) 😂😂oby się wszystko spełniło 🥰🥰🥰 DZIĘKUJĘ ❤❤❤❤😘😘😘😘

@Smętna30 Kochana wszystkiego najlepszego w dni urodzin 🥂🎂🎁 duzo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń ❤😘


Dziękuję kochana ❤️❤️❤️
 
@Smętna30 wszystkiego naj naj najlepszego myszko, zdrowego dzidziusia, mniej wrednych ludzi wokół Ciebie, cierpliwości do męża no i co by tu jeszcze ty szczylu 🤔😜😜. Szczęśliwego macierzyństwa w końcu 😘😘😘
Ps nie jestem zbyt dobra w składaniu życzeń, wybacz 😘


Kochana Fredko życzenia są piękne i wyjątkowe i BARDZO Ci dziękuję ❤️❤️
 
@Smętna30
Z okazji urodzinek, życzę Ci dalej bardzo nuuudnej ciąży, a już na jesieni, wymarzonej ukochanej różowej pupci najcudowniejszego Waszego Maleństwa !!! 😘😘😘Piękne urodziny, nawet mimo tej zarazy, bo piękne chwile przed Tobą!!! 😘😘😘🎁🎊🎂🍰🎉🎈Wykorzystaj dzisiejszy dzień na same przyjemności, daj się rozpieszczać😀
Zdjęcie tortu mile widziane 😉chociaż sobie obślinimy telefon😆😆😆


Dziękuję Słoneczko ❤️❤️ i wiem, że Cię rozczaruje ale ja nienawidzę tortów 😂😂 u mnie jako tort w tym roku jest malinowa chmurka 😂😂 a do tej pory robiłam kupne bezy przekładane lodami domowymi (tymi z paczki) 😁😁
 
reklama
Do góry