reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Najpierw na punkcje polazłam w majtkach. Siadam i lekarz no tak to ja nic nie zrobię. Co za wstyd....anestezjolog w śmiech. Musiałam przy nich te galoty ściągać.

Ogólnie to mamy przejeban....z tym rozbieraniem się przy obcych ....
Ja to zawsze mezowi powtarzam ze musze kino nocne pokazywac a on zrobi sobie dobrze i to bez swiadkow😄
 
reklama
Ojojoj faktycznie bida, ale na mnie nie licz [emoji12][emoji23]
Mam jeszcze do umycia okna dziś, jutro najpierw szpital i test na corone, potem muszę obiad zrobić, wizyta u gin, a w weekend łazienki posprzatac. I nie przewiduje żebym była zdolna do większej aktywności, a kuźwa mialam sobie odpocząć jeszcze, ale braknie czasu. Ale jakbyś się zdecydowała coś piec, to ten - wyślij koleżance [emoji16] Byle nie bananowca [emoji1787][emoji12]
Ja pierdziule, ale masz rzeczy do zrobienia :o I Ty to wszystko dasz radę zrobić z wielkim brzuchem:o No to ja jestem jednak leń😬
@Smętna30 już nam zrobiła ciacho, piękne wyszło🤩
 
Ja pierdziule, ale masz rzeczy do zrobienia :o I Ty to wszystko dasz radę zrobić z wielkim brzuchem:o No to ja jestem jednak leń[emoji51]
@Smętna30 już nam zrobiła ciacho, piękne wyszło[emoji2956]
Nie wiem czy dam, możliwe że wcześniej mnie na porodówkę zawiozą [emoji16]
Ale nie będzie mnie w domu kilka dni, a potem jeśli się powtórzy sytuacja to pierwszy miesiąc będę mieć wycięty z życia więc chce ogarnąć ile się da. A co z tego wyjdzie to się okaże [emoji38]
 

Załączniki

  • 7933646-cmy-imponujace-grzebieniaste-czulki-samca-potwory.jpeg
    7933646-cmy-imponujace-grzebieniaste-czulki-samca-potwory.jpeg
    44,5 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry