reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny możecie mi pomóc? Od dziś zaczynam brać estrofem do transferu na sztucznym cyklu. Mam w zaleceniach że 2 tabletki 2 razy dziennie(tabletki po 2 mg) czyli 4 tabletki. Jakoś dużo mi się wydaje...
Nie jest to duza,dawka. Zaczynałam od 3x1 a ze endo słabo rosło to ostatecznie 3x2 bralam i dopochwowo wszystko.
 
reklama
Ale macie pamiec!!!!!!! Ja przez te narkozy to chyba bede miala jakies ubytki niedlugo ;) Dzis Dzien Mamy ❤ ❤ ❤
Mój wczoraj że niby "wytworzył" w żłobku na dzień matki cuś takiego🥰🥰🥰
 

Załączniki

  • IMG_20200526_081927.jpg
    IMG_20200526_081927.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 49
reklama
Wlasnie w radiu mowia ze dzisiaj jest druga rocznica slubu harrego i meghan ;) Dokladnie dwa dni przed tym slubem bylam po hhg i wiedzielismy ze juz tylko in vitro... Ale jak wtedy bylo cieplutko, Juz kilka dni upalow bylo a wtym roku? Ja nie wiem co sie dzieje z ta pogoda? PAmietam ze Łukasz sie zaczal nabijac jak ogladalismy ta uroczystosc i wieczorem zeby mnie rozsmieszyc zalozyl moj kapelusz taki plazowy znalazl jakis szalik i torebeczke na ramie i zaczal w tym paradowac :laugh2::laugh2::laugh2: Myslalam ze pekne ze smiechu ;)
 
Do góry