reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tez kazal sie zgłosić. Tylko ze my musimy zacząć od nowa cała procedurę, a u mnie alno urodzaj zardokow albo w ogóle.
Do invicty nie wrocimy na pewno! Szkoda mi mojego lekarza, bo na prawdę spoko gość, ale wkurzaja mnie.
Ja też mam ostatnie 2 zarodki i ciągle nie wiem co zrobić... Czy na immunopresji brać po jednym co miesiąc, czy zgłosic się do Paśnika po jednym nieudanym razie, czy zgłosić się dopiero w nastepnej stymulacji przy nowych zarodkach... Nie wiem, a dwóch na raz się boję od razu stracić 😞
U mnie też podobnie ja u Ciebie, pierwszy raz miałam tylko jeden zarodek a drugi raz aż 5
 
Ja też mam ostatnie 2 zarodki i ciągle nie wiem co zrobić... Czy na immunopresji brać po jednym co miesiąc, czy zgłosic się do Paśnika po jednym nieudanym razie, czy zgłosić się dopiero w nastepnej stymulacji przy nowych zarodkach... Nie wiem, a dwóch na raz się boję od razu stracić 😞
U mnie też podobnie ja u Ciebie, pierwszy raz miałam tylko jeden zarodek a drugi raz aż 5
Ja wzielam dwa bo ten jeden byl z szostej doby 3.2.3 wiec troszke slabszy i nie chcialam go zostawiac. Poza tym jak za pierwszym razem miałam dwa to beta wystrzeliła i lekarz sugierowal ze to dlatego ze byly dwa podane.
 
reklama
Ja wzielam dwa bo ten jeden byl z szostej doby 3.2.3 wiec troszke slabszy i nie chcialam go zostawiac. Poza tym jak za pierwszym razem miałam dwa to beta wystrzeliła i lekarz sugierowal ze to dlatego ze byly dwa podane.
A nie możesz jutro zrobić bety? Jak jest ciąża to będzie przyrastać jak pregnyl to spadnie.
 
Do góry