reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To tak jak ja. Chociaz moze dla rownowagi forumowej beta cię zaskoczy, czego bardzo ci życzę!! Ja mam podobnie jak @fredka84 kto ze mna betuje ten świętuje 😁
Weeeeź, może będzie tak jak u Aduśka ❤ Strasznie mi Cię szkoda, bo wiem co się teraz dzieje w Twojej głowie😞 Jeszcze nie płaczemy myszko❤
 
reklama
Czyli jak mam blastocyste 4.2.2 z 6 doby to znaczy ze nie mam szans na ciąże? Dać sobie odrazu spokój czy wierzyć ze się uda ?
To bardzo ładny zarodek😊Pozna blastocysta, morfologicznie tez ok. Tez taki jeden mialam i pani embriolog mowila ze ładny. Jedne sa wolniejsze a inne szybciej dochodza do danego stadium!
 
Weeeeź, może będzie tak jak u Aduśka ❤ Strasznie mi Cię szkoda, bo wiem co się teraz dzieje w Twojej głowie😞 Jeszcze nie płaczemy myszko❤
Dziękuje kochana♥️
Najgorsze ze teraz to bylo po tym leczeniu od pasnika, dwa zarodki, embrioglu, nacinanie otoczki, akupunktura, heparyna i nic...no tylko tego znachora jeszcze nie odwiedzilam😁 No i teraz co mi juz pozostało?? To mnie chyba najbardziej załamuje.
 
Dziękuje kochana♥
Najgorsze ze teraz to bylo po tym leczeniu od pasnika, dwa zarodki, embrioglu, nacinanie otoczki, akupunktura, heparyna i nic...no tylko tego znachora jeszcze nie odwiedzilam😁 No i teraz co mi juz pozostało?? To mnie chyba najbardziej załamuje.
Ja Twój przypadek porównuję do swojego i jak Tobie się nie uda to dla mnie też będzie duży cios 😞. Co nam wtedy zostanie? Tylko próbować do skutku? A co Ci Paśnik powiedział jak się nie uda? Bo mi kazał sie zgłosić jak się z jednym zarodkiem nie uda
 
🥺 przykro mi... a już się cieszyłam ze dobre wiadomości od rana. Przytulam Cię bardzo mocno ❤
Tez właśnie doczytałam, ze to 6dpt! Ja bym się cieszyla, bo to dopiero 6 dzień!
Jak @Netiaskitchen tylko nie odstawiaj leków! 😘
Juz ochłonęłam. Leków na pewno nie odstawie. Poczekam do poniedziałku na ostateczny wyrok😔Dzięki za wiare w moje kropeczki!
 
Ja Twój przypadek porównuję do swojego i jak Tobie się nie uda to dla mnie też będzie duży cios 😞. Co nam wtedy zostanie? Tylko próbować do skutku? A co Ci Paśnik powiedział jak się nie uda? Bo mi kazał sie zgłosić jak się z jednym zarodkiem nie uda
Tez kazal sie zgłosić. Tylko ze my musimy zacząć od nowa cała procedurę, a u mnie alno urodzaj zardokow albo w ogóle.
Do invicty nie wrocimy na pewno! Szkoda mi mojego lekarza, bo na prawdę spoko gość, ale wkurzaja mnie.
 
Bardzo mi przykro [emoji20] Trzymaj się kochana [emoji8]
ja ostatnio wydawało mi się że widzę cień cienia, chyba go sobie wymyśliłam [emoji19] już się w duchu cieszyłam a tu beta 0 [emoji19] już trzy razy nic nawet nie zaskoczyło.
Zaczęłam juz wątpić czy kiedykolwiek zaskoczy [emoji24]
Z jednej strony się cieszę na kolejny transfer a z drugiej boje się że kolejnej porażki nie wytrzymam [emoji24]
Wiem jak to boli😔😔😔Musimy próbować,, choc wiem ze serce boli.
Tez sie trzymaj ciepło i duuuzo sily ci zycze! W koncu sie uda!
 
reklama
Dziękuje kochana♥
Najgorsze ze teraz to bylo po tym leczeniu od pasnika, dwa zarodki, embrioglu, nacinanie otoczki, akupunktura, heparyna i nic...no tylko tego znachora jeszcze nie odwiedzilam😁 No i teraz co mi juz pozostało?? To mnie chyba najbardziej załamuje.
A masz jeszcze jakieś zarodki ? Czy zaczynasz od nowa? Jakby co
 
Do góry