reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No niby tak ale chcialoby się to jakoś kontrolować:) obawy cały czas są. Dzisiaj byłam na małych zakupach i zastanawiałam się czy siatka nie za cięzka. Szalona głowa...
Nie pociesze Cie, tak już zostaje na zawsze. Martwisz się absolutnie o wszystko, łącznie z tymi najbardziej absurdalnymi sprawami.
 
A ja jestem na tyle szalona, że robiłam betę 10 i 12 dpt (i 12 dpt robiłam progesteron jeszcze) a wtedy kolejne badania dopiero przed wizytą serduszkową [emoji7] nie chciałam się nakręcać tym czekaniem na wyniki, bo skoro beta 12dpt była 301 to uwierzyłam, że będzie dobrze i cierpliwie (o dziwo) czekałam na wizytę [emoji6] teraz z tym wirusem nie ma co chodzić na krew co 2-3 dni.

Ps. Gratuluję Mamuśka! Cudowna wiadomość! Oby to był początek samych udanych transferów [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Ja tez wytrzymałam tak jak zalecali, do 11dpt;) A następna bete kazal zrobic w 15dpt i tak też zrobilam. Oczywiście między czasie sikałam[emoji85][emoji85][emoji85]
 
Tak, bardzo ładny wynik :)
Boże ryczę ze szczęścia 🙈 wszystko zaczyna się układać. Wszystko idzie ku dobremu ❤️ tak bardzo bałam sie o ten wynik. Nie mogłam az jechać do przychodni(z tego stresu) i musiałam sprawdzić online 🤦‍♀️ bałam sie ze wynik będzie kiepski 😔 eh.. Tak wiem glupie to ale nawet do męża mówiłam ze sie boje ze moze byc skrajnie niski co bedzie źle rokować 😔😔😔😔
 
reklama
Boże ryczę ze szczęścia 🙈 wszystko zaczyna się układać. Wszystko idzie ku dobremu ❤️ tak bardzo bałam sie o ten wynik. Nie mogłam az jechać do przychodni(z tego stresu) i musiałam sprawdzić online 🤦‍♀️ bałam sie ze wynik będzie kiepski 😔 eh.. Tak wiem glupie to ale nawet do męża mówiłam ze sie boje ze moze byc skrajnie niski co bedzie źle rokować 😔😔😔😔
To zdecydowanie nie jest głupie:). Moja niska rezerwa jajnikowa okazała się głównym sprawcą niepowodzeń.
 
Do góry