reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jejjkuuu jak ja ci zazdroszcze ze tak lubisz narkoze ;) Tez bym mogla miec taki fetysz ile bym sobie wtedy rzeczy bod narkaza zrobila -oooooooooooo np cycki ;) [emoji28] [emoji28] [emoji28] Musisz miec bardzo zdyscyplinowany rozum [emoji123][emoji123][emoji123] bo moj to wiesz czesto mi plata figle ;) Nigdy nie mialam intubacji zawsze tylko takie krotkotrwale a i tak to bylo dla mnie wielkie wydarzenie ;) Co ty w tym lubisz? Wiecie co ostatio sobie wyobrazilam nie wiem czy kto ogladal the walkin dead i tam w pierwszym odcinku głowny bohater mial operacje jak zapadla pandemia na zombiaki... Wtedy wszyscy sie zarazili jego tak zostawili ;) I ja sobie wyobrazilam jak teraz mnie tez uspia wszyscy zachoruja na korone, spiepsza a ja sie obudze za jakis czas zupelnie sama w obliczu zaglady :o:o:o[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28] no paranoja [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28]
Lepszego scenariusza to nie mogłaś wymyślić [emoji23]
 
reklama
@Tasza co o tym myślisz? Bo mi po winku różne scenariusze przychodzą do głowy [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
A tak serio to sytuacja jest poważna i bardzo dobrze, ze Polska stara się to dobrze ogarnąć. Jestem dumna z Polskiego rzadu, pierwszy raz!
W sensie o białku, śmietanie i słoneczniku??[emoji23] w końcu to weekend a @fredka84 dogadana na różne scenariusze[emoji23] dwa ciasta to zawsze więcej niż jedno[emoji23][emoji23][emoji23] ale na fantazję ze słonecznikiem to bym nie wpadła[emoji6][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dzisiaj miałam wizytę u swojego lekarza. 16 tydzień 4 dzień na 80 % będzie córcia [emoji2]. Miesiąc temu prawdopodobnie miał być chłopiec. Rozmawiałam apropo diagnostyki prenetarnej papa nie wiele wniosła ryzyko downa 1:162.Rozważałam badanie DNA ale doktor odwiódł mnie o tego pomysłu. Ponieważ badania i tak wysyłają za granicę a w obecnej sytuacji nie ma możliwości ich wysłać. Wydalam bym od 2500 do 3000 zł a i tak nie wiadomo kiedy i czy miałabym wynik. Więc będę robić amniopunkcje. Mam obawy ale ufam mojemu lekarzowi który będzie ją wykonywał. Trzymajcie Proszą kciuki aby wszystko dobrze się skończyło. W poniedziałek się dowiem kiedy będzie badanie.
A nie ma żadnego badanua wykonywanego w Polsce? Albo nie chcesz poczekać 2 3 tyg? Ja mam stracha jakiegoś ptzed tym zabiegiem...
 
Jestem juz w domciu. Ale jest jazad w klinice. Nie bylo mojego doktora pierwszy raz od kad sie tam lecze. Przyjmowala mnie Banach... Wszystkie transfery, stymulacje i inne zabiego wstrzymane, takze @Linaaa nie licz na stymulacje napewno jej teraz nie bedzie az do odwołania... A u mnie hmmm.... Jak mi zorbila USG to byla w szoku. Ponad 25 pecherzykow na prawym i ponad 17 na lewym :o mowi ze czegos takiego nie wiedziala. Ja we wtorek mialam miec jeszcze normalna wizyte ale we wtorek musi byc juz punkcja... Takze wyobrazcie sobie jak sie czuje ;(
Startujesz na bogato[emoji6]
 
reklama
Ja też podchodzę na cyklu sztucznym. A Ty będziesz mieć dwa zarodki podawane czy jeden??
Jeden bo jest bardzo dobrej jakości blastocysta. Poza tym mam tylko dwie i nie zaryzykowalabym utraty dwóch. A opowiedz proszę jak wyglądał twój cykl. Ba ja czekam na miesiączkę i mam zacząć brać estrogen
 
Do góry