reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jejku jak ci wspolczuje ;( Ja to przezywam jak Łukasz do Wawy jedzie na dwa dni ;) Ale napewno dacie sobie rade i wszystko bedzie dobrze ;)
Musimy dać radę.. jak juz powiedzieliśmy A to musimy spróbować B... Wszystko przetrwamy byle tylko z naszą Fasolką było dobrze. Na pewno byłoby mi lżej gdybym mogła normalnie funkcjonować. Mam rodzinę na miejscu. Markowi będzie trudniej ;( ale tłumaczymy sobie, że robimy to dla naszego dobra. Oby udało się trochę odbić od dna. [emoji8][emoji8][emoji8]
 
O takie maluchy mi wyrastaja ;) nawet nie wiem gdzie co posiane :D :D :D
 

Załączniki

  • 20200308_094017.jpg
    20200308_094017.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 66
A masz ogródek czy balkon? Ja w ogródku mam wysianą kilka lat temu "siedmiolatkę" taki szczypiorek cienki. I on już mi właśnie kilka lat rośnie sam, kilka razy w sezonie go ścinam i on zajebiście odrasta. Polecam ci [emoji8]
 
reklama
Do góry