reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Waleczna36 najmocniejsze ✊✊✊✊✊ trzymaj Kropusie z całych sił !

Ze mnie czasem jest taka wariatka, że wracając z transferu wjechaliśmy do sklepu ogrodniczego i kupiłam kwiatka w doniczce i mówiłam do męża "to jest przyjaciel naszego Kropka żeby im się razem lepiej rosło" a On tylko patrzył na mnie dziwnie ale nie miał serca mi powiedzieć, że jestem nienormalna ❤
Nie wierzę, a wiesz co mój dziś zrobił?
Wyszliśmy z kliniki A mój Łukasz mówi, kupię Ci dziś kwiatka bo byłaś dzielna, normalnie łezka się zakrecila i nie wiedziałam co powiedzieć. Ten kwiatek ma 1.3m i jest duży jak cholera 😂 do samochodu wszedł na lezaco.
Na szczęście dotarł całymi już zameldował się na swoim nowym miejscu 😊
 
reklama
Wybacz, alw sie nie zgodze. Po pierwsze edometrioza uposledza komorki, wiec jesli jest ich malo, albo slabej jakosci to transfer powinien byc w 3ciej dobie, bo do 5tej mpzesz zadnej na szkle nie utrzymac.
Ja tez mam endometrioze i nigdy wskazaniem do crio nie byla, oba transfery byly swieze, oba udane, wiec nie widze zwiazku.
Ja też mam endometrioza i z 6 transferów miałam 5 mrożonych i właśnie ze względu na endometriozę- świeży pierwszy był nieudany. No i dodatkowym argumentem przemawiającym za ceio była możliwość okienka o 1 dzien- co w przypadku osób dojeżdżających i nie mających możliwości monitoringu co 2 dni istotnie ułatwia transfer.
 
Chyba nie chodzi o mnie. Ja napisałam uważaj bo panuje grypa i jeszcze abyś napisała do Paśnika. Wcale nie widzę u ciebie paniki tylko zdrowe podejście. Ja bym poczekała do maja/ czerwca aż wszystkie sezonowe infekcje przestaną być groźne. Myślę, że te dwa miesiące nie robią różnicy. No i może ten chiński wirus też już wygaśnie.
Specjalisci juz mowia, ze korona w lecie nie zniknie.
 
Ja też mam endometrioza i z 6 transferów miałam 5 mrożonych i właśnie ze względu na endometriozę- świeży pierwszy był nieudany. No i dodatkowym argumentem przemawiającym za ceio była możliwość okienka o 1 dzien- co w przypadku osób dojeżdżających i nie mających możliwości monitoringu co 2 dni istotnie ułatwia transfer.
Ja nigdy nie slyszalam teorii, ze endomenda jest wskazaniem do crio, serio nigdy. No i jestem zywym przykladem, ze swieze transfery sie udaja.
 
Specjalisci juz mowia, ze korona w lecie nie zniknie.
Ale świńska grypa też nie zniknęła, jest kilkaset przypadków zachorowań w Polsce i na świnskæ i na ptasią. A kto jak do tego podejdzie to już bardzo indywidualna kwestia :) część kupi zapasy i zamknie się w domu, część będzie chodzić specjalnie w tłum ludzi, wrzucając fotę na insta, jak bardzo olewa zagrożenie. A każda z nas będzie mieć do tego takie same podejście jak do wszystkiego innego w zyciu- jedna będzie tym przejęta, inna to oleje, inna ograniczy wyjścia w miejsca gdzie dużo ludzi, ale nie zmieni swojej aktywności. Ile ludzi tyle reakcji. Szkoda tylko medialnej paniki, bo ludzie starsi i mniej wglądowi się temu po prostu poddają i ogromnie się boją.
 
Wybacz, alw sie nie zgodze. Po pierwsze edometrioza uposledza komorki, wiec jesli jest ich malo, albo slabej jakosci to transfer powinien byc w 3ciej dobie, bo do 5tej mpzesz zadnej na szkle nie utrzymac.
Ja tez mam endometrioze i nigdy wskazaniem do crio nie byla, oba transfery byly swieze, oba udane, wiec nie widze zwiazku.
Ja się nie znam na tym nie wiem jak to powinno być, zaufałam lekarzowi, myślałam ze skoro tak powiedziała to wie co robi bo nie jestem pierwszym przypadkiem,
Będę miała kontrole w 12dc to się zapytam dlaczego akurat tak
 
To moje dzisiejsze coś
Kokosowe bo na mleku kokosowym i z workami
A do tego maliny mrożone i na górę mus z truskawek
Pyyyycha.
Właśnie się zastanawiam czy jakieś pyszne COŚ zrobić [emoji3166] tylko cooo [emoji3059]
20200307_195014.jpeg
20200307_194943.jpeg
 
reklama
Do góry