reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki mam jeszcze pytanie. Ile od zakonczenia stymulacji krotkim protokołem miałyście punkcję? I czy po pobraniu funkcjonowałyście normalnie? Czy potrzebny będzie dzień wolny w pracy?

Ja miałam punkcję w 15dc. W piątek miałam ostatnie usg i wtedy powiedzieli ze w poniedziałek punkcja. Ja bym wzięła dzień wolnego na dzień punkcji. U mnie była hiperstymulacja wiec ja miałam 2 tyg chorobowego i odroczony transfer.
 
Dziewczynki ja Was pozdrawiam z szpitalnego łóżka 😑 w nocy zaczęła mi lecieć krew. Pojechaliśmy do szpitala i krwawienie było „w trakcie” zresztą cały czas leci. Chyba dzisiaj to najwiecej mi leci. Z dzidzią wszystko Ok. Czekam na obchód, wgl jestem zaskoczona, że mnie zostawili. Ale sami powiedzieli, że widać cały czas krwawienie i nie mogą mnie tak wypuścić. No i chwała im za to ;) Brzuch mnie nie boli ✊🏻 Skubane łożysko nie daje mi się nudzić 😂
 
Dziewczynki ja Was pozdrawiam z szpitalnego łóżka [emoji58] w nocy zaczęła mi lecieć krew. Pojechaliśmy do szpitala i krwawienie było „w trakcie” zresztą cały czas leci. Chyba dzisiaj to najwiecej mi leci. Z dzidzią wszystko Ok. Czekam na obchód, wgl jestem zaskoczona, że mnie zostawili. Ale sami powiedzieli, że widać cały czas krwawienie i nie mogą mnie tak wypuścić. No i chwała im za to ;) Brzuch mnie nie boli [emoji1307] Skubane łożysko nie daje mi się nudzić [emoji23]
Oooo;( Biedna Ty moja, ciągle masz te paskudne przygody ;(
Najwazniejsze, ze z Dzidzią ok. Mam nadzieje,ze wreszcie się to skończy. No i,ze masz tam bardzo dobre warunku szpitalne. Odzywaj się, dawaj znać jak sytuacja. [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dziewczynki ja Was pozdrawiam z szpitalnego łóżka 😑 w nocy zaczęła mi lecieć krew. Pojechaliśmy do szpitala i krwawienie było „w trakcie” zresztą cały czas leci. Chyba dzisiaj to najwiecej mi leci. Z dzidzią wszystko Ok. Czekam na obchód, wgl jestem zaskoczona, że mnie zostawili. Ale sami powiedzieli, że widać cały czas krwawienie i nie mogą mnie tak wypuścić. No i chwała im za to ;) Brzuch mnie nie boli ✊🏻 Skubane łożysko nie daje mi się nudzić 😂
Ale jesteś dzielna . Najważniejsze że z dzidziusiem wszystko dobrze
 
reklama
Cała stymulację miałam wzorowe TSH aż tu nagle Metypred spowodował spadek do 0,3 i gdzieś koło 11 tygodnia mnie zamurowało. Od razu do lekarza i okazało się ze steryd obniża. Po odstawieniu powoli wraca do normy czyli skakania w ciąży co usłyszałam ze jest normalne :)
A jak się czujesz? Jak tam córka szaleje w brzuchu?😉
 
Do góry