reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry!! Miałam się meldować co jakiś czas podczytuje nadal was i dziś pisze [emoji8] do wszystkich które mają chwilę zwątpienia i dołki nie poddawać się i u was sie uda [emoji3590] jak większość wie u mnie 4 transfery 2 stymulacje 1 biochemiczna a teraz 15tc bez mdłości i problemów jedyne co mi wcześniej dokuczało to ból głowy maluszki odwdzięczają się mamie za walkę! Ciekawe czy tak będę mówić jak zaczną kopać [emoji1787][emoji106] są zdrowe mają się dobrze termin porodu na 3.09 ale lekarze mówią że do polowy sierpnia będą już z nami [emoji3590] trochę się chwilami boję ale już je kochamy ponad wszystko..powtarzam walczyć i nie poddawać się! Chociaż czasem jest mega trudno i nie ma się sił jest warto [emoji3590] życzę wam wszystkim pozytywnych bet i upragnionych dwoch kresek [emoji3590]i pięknej spokojnej ciazy[emoji3590] przesyłam nasze bąbelki pewnie są już większe ale zdjęcie mam sprzed 3 tyg [emoji3590]
Jacie [emoji173][emoji173][emoji173] Tyle wygrać [emoji173][emoji173][emoji173] cudownie,ze tak dobrze znosisz ciążę [emoji847] wszystkiego dobrego !!! Rosnijcie zdrowo!
 
reklama
Moja za tydzień rodzi... I we wszystkim pyta mnie o zdanie - o wybór wózka, torby, łóżeczko, wysyła zdjęcia brzucha,pyta czy mieć cesarkę itd. Wie o moim problemie ale cieszy się swoją ciążą po prostu i chce rady od najbliższej osoby.
Na początku było mi ciężko ale się przyzwyczaiłam i doradzam jak mogę. Wczoraj u niej byłam i pokazywała mi ciuszki jakie kupiła...Jak jestem z nią to się cieszę bo ją kocham przecież, ale jak wróciłam do domu to w taką melancholię popadłam [emoji853]. I tak za każdym razem jak ją odwiedzam [emoji853]
<przytul>
 
Moja za tydzień rodzi... I we wszystkim pyta mnie o zdanie - o wybór wózka, torby, łóżeczko, wysyła zdjęcia brzucha,pyta czy mieć cesarkę itd. Wie o moim problemie ale cieszy się swoją ciążą po prostu i chce rady od najbliższej osoby.
Na początku było mi ciężko ale się przyzwyczaiłam i doradzam jak mogę. Wczoraj u niej byłam i pokazywała mi ciuszki jakie kupiła...Jak jestem z nią to się cieszę bo ją kocham przecież, ale jak wróciłam do domu to w taką melancholię popadłam [emoji853]. I tak za każdym razem jak ją odwiedzam [emoji853]
Normalne odczucie.Moja 2 bratowa jak mi powiedziala o ciąży cieszyłam sie okropnie gdy zostalam sama smutek czemu ja nie mogę wtedy były starania uporczywe.
Trudne to cholernie
 
Normalne odczucie.Moja 2 bratowa jak mi powiedziala o ciąży cieszyłam sie okropnie gdy zostalam sama smutek czemu ja nie mogę wtedy były starania uporczywe.
Trudne to cholernie
Noo, ciężkie to[emoji853]. Chcemy się cieszyć ciążami innych ale potem nasze myśli się kłębią w główce[emoji853]
 
Ja tak przez chwile mialam. Nawet dluzsza podchadzac do transferu a przed stymulka mam jakos innaczej ;(
No nie wiem czy tak się da.. przecież żyjemy pod kalendarz tak czy siak. W głowie i tak siedzi transfer.
Ja doskonale rozumiem. Jak mi przyjdzie przechodzić druga stymulacje to będzie to samo. Do pierwszej podeszłam nieświadoma. Jak lekarz po wszystkim mówił,ze jak na moje wyniki to szału nie ma, pobrali 12 komorek, 6 mogli poddać zapłodnienia i uzyskaliśmy 4 blastki 4AA to ja myślałam,że to duzo. Teraz już wiem o czym on mówił.. Jak ważne jest uzyskanie każdej jednej dojrzałej komoreczki A potem zarodka... A potem i tak to może o niczym nie świadczyc. To jest taka karuzela. I dlatego tak bardzo rozumiem obawy i tak bardzo mi przykro jak dziewczynom się zdarza,ze przejdą punkcje i nie mają żadnego Kropusia.
Ale trzeba pamiętać, ze na jakość komórek wszystko ma wpływ, stres szczególnie. I mimo,ze to wszystko takie trudne trzeba starać się z nim walczyć i myslec tylko pozytywnie!!!
 
Dzień dobry!! Miałam się meldować co jakiś czas podczytuje nadal was i dziś pisze 😘 do wszystkich które mają chwilę zwątpienia i dołki nie poddawać się i u was sie uda ❤ jak większość wie u mnie 4 transfery 2 stymulacje 1 biochemiczna a teraz 15tc bez mdłości i problemów jedyne co mi wcześniej dokuczało to ból głowy maluszki odwdzięczają się mamie za walkę! Ciekawe czy tak będę mówić jak zaczną kopać 🤣👍 są zdrowe mają się dobrze termin porodu na 3.09 ale lekarze mówią że do polowy sierpnia będą już z nami ❤ trochę się chwilami boję ale już je kochamy ponad wszystko..powtarzam walczyć i nie poddawać się! Chociaż czasem jest mega trudno i nie ma się sił jest warto ❤ życzę wam wszystkim pozytywnych bet i upragnionych dwoch kresek ❤i pięknej spokojnej ciazy❤ przesyłam nasze bąbelki pewnie są już większe ale zdjęcie mam sprzed 3 tyg ❤
Jakie piękne bąbelki 😍😍
Chciałabym też zobaczyć 2 ☺️
 
Noo, ciężkie to[emoji853]. Chcemy się cieszyć ciążami innych ale potem nasze myśli się kłębią w główce[emoji853]
Super sie zachowujesz. Wiadomo, ze to bardzo trudne, ale fajnie ze tak jak wspierasz. Zobaczysz, ze zs chwile ona bedzie dla Ciebie takim wsparciem i chodzacym poradnikiem, bo w ciazy bedziesz miec milion warpliwosci, a po po porodzie jeszcze wiecej. Los kaze Ci czekac, ale nagroda bedzie tego warta [emoji4]
 
reklama
Dzień dobry!! Miałam się meldować co jakiś czas podczytuje nadal was i dziś pisze 😘 do wszystkich które mają chwilę zwątpienia i dołki nie poddawać się i u was sie uda ❤ jak większość wie u mnie 4 transfery 2 stymulacje 1 biochemiczna a teraz 15tc bez mdłości i problemów jedyne co mi wcześniej dokuczało to ból głowy maluszki odwdzięczają się mamie za walkę! Ciekawe czy tak będę mówić jak zaczną kopać 🤣👍 są zdrowe mają się dobrze termin porodu na 3.09 ale lekarze mówią że do polowy sierpnia będą już z nami ❤ trochę się chwilami boję ale już je kochamy ponad wszystko..powtarzam walczyć i nie poddawać się! Chociaż czasem jest mega trudno i nie ma się sił jest warto ❤ życzę wam wszystkim pozytywnych bet i upragnionych dwoch kresek ❤i pięknej spokojnej ciazy❤ przesyłam nasze bąbelki pewnie są już większe ale zdjęcie mam sprzed 3 tyg ❤
Napisałam priv 💕
 
Do góry