reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lekarz też nas spytał czy chcemy dwa, ale ja chyba za bardzo się boję stracić dwa i pewnie ciąża bliźniaków to byłby dla mnie wieczny stres ale rozważam to, bo chyba zwiększa szansę
Tez sie nad tym ostatnio zastanwialam. @Alicja90 miala podane dwie blastocysty a wynik bety raczej wskazuje na jednego kropeczka. I ja w zasadzie jestem przeciwna podawaniu dwoch zarodkow. Ale tak sobie wczoraj pomyslalam czy nie warto byloby zaryzykowac. Skoro to tak zwieksza szanse... Ciezka decyzja
 
Ale zaszalałaś z tymi pytaniami [emoji12]. Też zauważyłam, że dziewczynki się jakoś wycofały [emoji3525].
Ja jeszcze nic nie mam, wchodziłam na stronę APC i chyba na badanie ASA mają czas od 14-20 dni. 20 dni minie w piątek więc poczekam
@bazylia128 Ty faktycznie to masz taką pamięć ze szok😳😳😳😳😳
 
Oj Bazylko jak ty to wszystko spamietujesz , to pewnie od tabletek na potencję :rofl:. Wczoraj oddałam krew. Czekam na wyniki. Cześć wyników 2 tygodnie , część aż 30 dni. Dzisiaj będzie wynik subpopulacji limfocytow. Wrzucę poproszę was interpretację wyniku. Wit.B12 wynik 693 ref.197-771. Homocysteina 8.48 ref. <12. Więc narazie. Ok. Już tre pośladkami bo tyle czasu muszę czekać a mam powera do działania . Jeszcze chyba ogarnę badanie ta krzywą cukrową co dziewczyny piszę, to podobno ważne. Ktoś się orientuje gdzie w Gdańsku zrobię?? I muszę chyba wolne brać co ?? Bo tam 3 h badanie trwa ??
No trwa niestety. Pierwsze pobranie na czczo, potem po 1h,a potem po 2h.czyli mniej niż 3h,ale i tak trzezba tam kwitnąć bo nie pozwalają wychodzić. Ja robiłam w sobotę. Jak masz jakąś wolną to może tez Ci się uda😘
 
Jestem też po wizycie.po nieudanym transferze. Lekarz jak zwykle chce jechać schematem. Nie zaproponował innych leków;(. Na informację że robię badania od immunologa 0 komentarza, nic. Chyba sama muszę się leczyć przy waszym wsparciu ;)
To dołujace, że nie masz 100% wsparcia od lekarza [emoji853]. Dobrze, że są tu mądre dziewuszki to pomogą
 
reklama
Do góry