reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej. Ja jestem juz od kilku dni w trakcie krwawienia. Beta spada ostatnia w sobote 47. Jutro kontrola bety i wizyta. Zobaczymy co się dowiem. Chciała bym się dowiedzieć jak to traktować jako jakiś sukces czy jednak zupełna porażkę? Co ewentualnie mogę jeszcze zrobić czy poszerzać jakąś diagnostykę? Wiem że kolejny transfer ma być wspomagany lekami. Ten idzie na rekonwalescencje bo już za późno żeby włączyć leki.
Mam jeszcze 2 eskimosy podobno troszkę słabszej jakości sugestia była żeby podać oba. Ja cały czas jeszcze decyzji nie podjęłam ale nie wykluczam takiej opcji.
Was cały czas czytam i bardzo się cieszę z ostatnich sukcesów mając nadzieję że mnie też to czeka.
Kurcze dlugo masz chyba to krwawienie. Pamietam ze pisalas ze bylo dosc obfite. Ja tez po biochemi mialam duze. Pisalam juz kiedys ze lekarze biochemiczna traktuja jako dobry znak.Wedlug nich dochodzi do implantacji ale zarodek byl wadliwy genetycznie i natura sama go wyparla. Jednak daje to duze nadzieje na przyszlosc. Gdzie ty sie leczysz?
 
Oj Bazylko jak ty to wszystko spamietujesz , to pewnie od tabletek na potencję :rofl:. Wczoraj oddałam krew. Czekam na wyniki. Cześć wyników 2 tygodnie , część aż 30 dni. Dzisiaj będzie wynik subpopulacji limfocytow. Wrzucę poproszę was interpretację wyniku. Wit.B12 wynik 693 ref.197-771. Homocysteina 8.48 ref. <12. Więc narazie. Ok. Już tre pośladkami bo tyle czasu muszę czekać a mam powera do działania . Jeszcze chyba ogarnę badanie ta krzywą cukrową co dziewczyny piszę, to podobno ważne. Ktoś się orientuje gdzie w Gdańsku zrobię?? I muszę chyba wolne brać co ?? Bo tam 3 h badanie trwa ??
Masakra ze trzeba tak dlugo czekac na wyniki. Tak krzywa glukozowo - insulinowa jest bardzo wazna. Ja robilam u siebie i nie porzebowalam na to skierowania. Zaplacilam cos okolo 200 zl. Okolo dwoch godzin. Najpierw pobieraja krew na czczo, zaraz potem lykasz insuline - niezbyt przyjemne choc @Artemida90 to smakuje :o 😂 👍po 1 godzinie kolejne pobranie i po 2 godzinach kolejne pobranie. Naprawde to badanie jest bardzo wazne i sporo wnosi w diagnostyke. Poza tym uwaza sie ze metformina jest dobra i na jakos jajeczek jak i na sam transfer wiec chyba warto ;)
 
We Wrocławiu. Krwawienie miałam duże przez 2-3 dni teraz już końcówka.
Kurcze dlugo masz chyba to krwawienie. Pamietam ze pisalas ze bylo dosc obfite. Ja tez po biochemi mialam duze. Pisalam juz kiedys ze lekarze biochemiczna traktuja jako dobry znak.Wedlug nich dochodzi do implantacji ale zarodek byl wadliwy genetycznie i natura sama go wyparla. Jednak daje to duze nadzieje na przyszlosc. Gdzie ty sie leczysz?
 
reklama
Haha Ty to masz pamięć dziewczyno!! Robiłam :) dziś myśle, ze już mogą być wyniki to wkleję na analizę forumowa :) i jeszcze bardzo proszę @bazylia128 o zmianę daty wizyty u immunologa ( tak tak Sydor to immunolog) na 3.03 bo udało mi się zmienić na 3 dni wcześniej :) 😘😘
Juz to zrobilam. Kurcze 03.03 sporo sie u nas bedzie dzialo ;) Co do pamieci to bardzo dobrze tez pamietam twoja sliczna buzke ja bylas malutka ;) To wrzucaj wyniki moze @Aduś16 nam pomoze bo ja z immuno jestem kiepska. Swoja drogą @Forget-me-not... nic sie nie odzywa a ona to dopiero ma wiedze ;)
 
Do góry