reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ok, ok ok, już się poprawiam psze pani[emoji846].
Mi to trzeba z grubej rury mówić [emoji846]. Na drugi raz jak będę smęcić to wal od śmiało: ku...wy, hu...e i piz...y będą mile widziane [emoji23]
Bo @Liliana87 to teraz ma hormony tak wywalone w kosmos ze sama siebie sie boi 😂 Mareczek biedny pewnie chodzi kolo niej na paluszkach ;)
 
reklama
Nooooo ta nasza @Liliana87 zawsze nas do porzadku potrafi doprowadzic ;) Ja skonczylam przentacje teraz mloda wyslala zeby mi zrobila kawe i wyjela salatke z lodowki zeby nie byla za zimna ;) Chwile odpoczne i przejde sie po zakladzie, ze niby wszystko ogarniam ;) Pozniej zaczne mlodej tlumaczyc to co miala zadane na dzisiaj a skonczy sie tak ze sama za nia wszystko zrobie ;) Ona ma rozmiar chyba 34 no nosi xs a CYCKI ma tak wielkie ze jakby zdjela biustonosz to by walnely o podloge :o
No nie mogę..[emoji23][emoji23] niezłą masz tam służebnice faraona [emoji23] i po co jej takie cycki przy takim rozmiarze ja sie pytam?
 
Ok, ok ok, już się poprawiam psze pani[emoji846].
Mi to trzeba z grubej rury mówić [emoji846]. Na drugi raz jak będę smęcić to wal od śmiało: ku...wy, hu...e i piz...y będą mile widziane [emoji23]
Same żmije i padalce z mojej buzi wychodzą..Ja muszę się ogarnąć dziewczyny bo strasznie przeklinam!
 
Jestem dumna z ciebie [emoji8]. Jakąś nagrodę chyba za to dostaniesz, co nie?
Powiedz młodej że masz potrzebującą koleżankę, niech się podzieli biustem...
Taaaa nagorode uhhyyy zdziwilaby sie. ALE chcialam sie pochwalic ze dostalam 500 zl za przyuczanie nowego pracownika ;) To tylko taka jednorazowa akcja ;) Jeszcze najgorsze przede mna bo jutro znowu bede musiala to wykladac przed innymi ;) Przeciez ona cie zna codziennie sie o ciebie pyta o @Liliana87 o nulke o ta LALKE tym mnie rozmieszyla a chodzilo jej o @Lola83 ;)
 
Bo @Liliana87 to teraz ma hormony tak wywalone w kosmos ze sama siebie sie boi [emoji23] Mareczek biedny pewnie chodzi kolo niej na paluszkach ;)
Czy ja wiem, chyba jestem dość spokojna . Wczoraj chodziłam lekko podkurwiona, nie wiedzieć czemu. Mareczek nie ma ze mną tak zle, ale chodzi kolo mnie bo się wystraszył. Poza tym widzę,że już to stres dopada, bo w przyszłym tygodniu ogarniamy sprawy założenia działalności i od 8 marca juz leci na szkolenia.. prawdopodobnie do Danii. Już się udziela zdenerwowanie.
 
Taaaa nagorode uhhyyy zdziwilaby sie. ALE chcialam sie pochwalic ze dostalam 500 zl za przyuczanie nowego pracownika ;) To tylko taka jednorazowa akcja ;) Jeszcze najgorsze przede mna bo jutro znowu bede musiala to wykladac przed innymi ;) Przeciez ona cie zna codziennie sie o ciebie pyta o @Liliana87 o nulke o ta LALKE tym mnie rozmieszyla a chodzilo jej o @Lola83 ;)
Lala ? Tez spoko 🤣🤣🤣
 
No nie mogę..[emoji23][emoji23] niezłą masz tam służebnice faraona [emoji23] i po co jej takie cycki przy takim rozmiarze ja sie pytam?
Ja tez sie o to pytam i wszyscy z produkcji chyba tez bo nie patrza sie jej w oczy tylko na cycory :D ona chyba do tego przyzyczajona bo nic sobie z tego nie robi. a do tego nosi takie miekkie bustnosze i czasami az jej wychodzi taka faldka znad biustonosza. Nie widac golego ciala ale jak to zalozy bawelniany golfik to jeszcze gorzej bo wyobraznia wtedy dziala ;) Kochana zebys ty widziala ile ja za nia robie i ile sie przy tm wszystkiego naprostuje to zrobienie kawy przy tym jest pikus ;)
 
reklama
Do góry