reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja cały czas też optowala za jednym ale podobno statystycznie możliwość uzyskania ciąży z dwóch jest większa niż z jednego no i zależy to od jakości zarodków.
Ja bym wzięła po jednym, mnie już raz namówiono na dwa i zostałam z niczym... Ale popytaj dziewczyn, mają większą wiedzę i doświadczenie.
Kurcze, tak bardzo Ci kibicowałam, miałam nadzieję, że tym razem się uda :-(
Przytulam mocno [emoji173]
 
reklama
Ja bym wzięła po jednym, mnie już raz namówiono na dwa i zostałam z niczym... Ale popytaj dziewczyn, mają większą wiedzę i doświadczenie.
Kurcze, tak bardzo Ci kibicowałam, miałam nadzieję, że tym razem się uda :-(
Przytulam mocno ❤
Dziękuję kochana, naprawdę 😘
Jestem dziś w ogóle wyłączona z funkcjonowania, tysiące myśli smutek i nic więcej we mnie jest.
Najgorsze jest chyba to że nie potrafię sobie znaleźć miejsca ani zajęcia. A myśli wciąż te same. Wiem że muszę zrobić badanie chociaż coś, teraz czekam ma okres , nawet brzuch nie boli nie wiem dlaczego. Leki już wszystkie odstawiłam... jestem kręcę się jak duch.
Buziaki 😘
 
@Cytrynka122
Tu u mnie odwrotnie, Niedbała robiła punkcję, a Jeżak będzie robił transfer😊

@Netiaskitchen mi tez ona robila punkcje ;)
Czesc @Cytrynka122 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 WLECOME BACK :-) :):-) :):-) :) A jeszcze pamietam jak mowilas ze wracasz w lutymi slowa dotrzymalas 💪💪💪 Kochana ty juz tyle przeszlas ze teraz MUSI sie udac ❤❤❤@Cytrynka122 jak tu trafilam sama byla po przejsciach a mi samej prywatnie pomogla jak sie okazalo ze mam puste jajo plodowe, DZIEKUJE❤❤❤ Dzieczwyny to @Cytrynka122 wczesniej prowadzila kalendarz, moze powinnam ci go dodac cio? Tylko ostrzegam @Netiaskitchen jest uzalezniona od relanium i co chwile cos wymysla a ostatnio to mi kazala robic jakies mapki ;) Ogolnie to sie troche na forum zmienilo. Mamy taka nowa @fredka84 - piekna z niej dziewczyna bo oczy jej zachodza na czolo takie ma wielke a wiekszość czasu spedza lezac na podlodze gapiac sie w sufit..., potrafi tez wyrzucic kluczyki od samochodu do kontenera PCK a podciera sie biustonoszem :o Mąż jej płaci za sex dlatego tez w portfelu ma bardzo duzo nominalow 50 zł !!! Robi bardzo duzo błędów ortograficznych ale my tutaj potrafimy juz ja rozszyfrowac ;) No i troche popija ostatnio ALE PRAWDA JES TAKA ZE NIE DALYBYSMY SOBIE BEZ NIEJ RADY ❤ @Liliana87 walczy o pierwsze miejsce na podium najwiekszego krejzola forumowego ale bardzo dobrze ze swoim mezem gotuja - zgrany z nich duet. Tylko wiesz denerwuje mnie bardzo bo ma tak wysokie mniemanie o sobie ze juz nam sie tu wszystkim rzygac chce jak nam codziennie o sobie i swoim MARECZKU opowiada ;) A wiesz ze @Tasza jej malutka coreczka bawi sie tylko kosami, nozami i scyzorykami a Ta sie z tego cieszy i chwali :o No to tak po krotce, strasznie sie ciesze ze dalej walczysz ❤❤❤

@bazylia128 Jaka cudna prezentacja i powitanie

❤❤❤ Ja to już się doczekać nie mogłam, odliczalam kiedy będzie luty 😂😂

A co tam U Ciebie kochana? Jak sytuacja?

Co do kalendarza to prowadź dalej, widzę, że świetnie Ci idzie 😍😍😍
 
Dziewczyny, często o Was myślę, zaglądam co jakiś czas by wiedzieć co u Was, kto dalej walczy, kto cieszy się z pozytywnej bety. [emoji16]
Wy rozumiecie cała ta burze emocji, porażki i ponowne podnoszenie się do walki. Akurat minęła mi połowa ciąży i powiem Wam, że chyba dopiero teraz jest spokojnie u nas w domu[emoji6] ivf nas przeczołgali jako parę, małżeństwo, ale warto!
Bylismy dzisiaj na usg połówkowym, młoda ma 330g, ma piękny nosek[emoji7] cała reszta też w normie[emoji3059]
Tego Wam życzę! Trzymam kciuki za każdą z osobna, byście miały siłę, kto jak nie Wy!
. Zobacz załącznik 1080129
@bazylia128 prosze wpisz mnie na 2 lipca na termin porodu
Super, że wszystko dobrze [emoji3]
 
reklama
Do góry