reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja Co chwile chodze do łazienki i się gapie w gacie jak jakas glupia. Wkładka prawie czysta, jakieś tam lekkie przebarwienia ale jak się podcieram to na papierze takie ciemnobrazowe niteczki ;/ Ehhh. Oszaleje. Myślicie,ze powinnam pisać o tym do swojego dr?
 
A ja Co chwile chodze do łazienki i się gapie w gacie jak jakas glupia. Wkładka prawie czysta, jakieś tam lekkie przebarwienia ale jak się podcieram to na papierze takie ciemnobrazowe niteczki ;/ Ehhh. Oszaleje. Myślicie,ze powinnam pisać o tym do swojego dr?
Nie pisz, bo jak na drugi raz pojedziesz do kliniki, to tam będzie na wejściu twoje zdjęcie wisiało z napisem - Tej pani nie obsługujemy [emoji23][emoji23][emoji23]
 
A ja Co chwile chodze do łazienki i się gapie w gacie jak jakas glupia. Wkładka prawie czysta, jakieś tam lekkie przebarwienia ale jak się podcieram to na papierze takie ciemnobrazowe niteczki ;/ Ehhh. Oszaleje. Myślicie,ze powinnam pisać o tym do swojego dr?
Też myślę podobnie jak dziewczyny, niestety, ale na tym etapie jedyne co lekarze mówią- to to, że jak na być dobrze, to będzie. I nic się nie da zrobić. W szpitalu też nie. Lekami jesteś obstawiona więc pozostaje tylko spokój i czekanie- to jest najgorsze, wiem... Ale taka nasza rzeczywistość 🤷‍♀️
 
A ja Co chwile chodze do łazienki i się gapie w gacie jak jakas glupia. Wkładka prawie czysta, jakieś tam lekkie przebarwienia ale jak się podcieram to na papierze takie ciemnobrazowe niteczki ;/ Ehhh. Oszaleje. Myślicie,ze powinnam pisać o tym do swojego dr?
Nieee ;) wszystko jest Ok ;)
Chociaż wiem co czujesz, mi od razu humor się psuje i chodzę do kibelka co 10 min 😑
Spróbuj się nie denerwować 😘
 
@Aduś16 co u Ciebie? Jak się czujesz?
Hej! Miło że mnie przywołałas :tak:
Żyje, staram się myślami uwolnić od tego tematu bo to nie pozwala normalnie funkcjonować, choć w międzyczasie umawiam się do Gdańska znów na tą mezoterapie moich biednych jajników przed stymulacja, pewnie za wiele to nie pomoże ale spróbuję, stracę co najwyżej kasę i jeden dzień latania którego nie znoszę! Jeszcze zamówiłam ubichinon, selen i szukam glutation w zastrzykach domiesniowo bo mają nie porównywalne lepsza skuteczność niż tabsy które lykamy garściami bo więcej w wątrobie zostaje raczej.. DHEA i inne pozostawiam w tabsach bo w zastrzykach nie ma ;)
Chce juz do pracy wrócić swojej starej więc mam nadzieję że temat ivf odejdzie wreszcie na dalszy boczny tor. ;)
Pozdrawiam Was wszystkie!
 
A ja Co chwile chodze do łazienki i się gapie w gacie jak jakas glupia. Wkładka prawie czysta, jakieś tam lekkie przebarwienia ale jak się podcieram to na papierze takie ciemnobrazowe niteczki ;/ Ehhh. Oszaleje. Myślicie,ze powinnam pisać o tym do swojego dr?
Łatwo powiedzieć, bo pewnie tez bym była zmartwiona, ale ja ostatnio pytałam swojego lekarza o to jak artemida miała krwawienie czy to coś groźnego, on mówił ze takie plamienia się zdarzają, zreszta na forum często dziewczyny o tym piszą, także myśle ze nie masz się czym przejmować.
 
reklama
Dziewczynki ja od piątku chodzę taka nieswoja. Martwie się o moje zarodki czy wszystko idzie zgodnie z planem i ile w ogóle zapłodnili. Masakra jak można nie informować o zapłodnieniu i rozwoju zarodków. Jeszcze dziś mąż rano wychodził do pracy i powiedział „ nie martw się skarbie nasze dzieci na pewno walczą „ 😭😭
Dziewczynki powiedzcie mi jak liczyć doby ? Tzn jeśli miałam punkcję w piątek o 9 to o której prawdopodobnie mogło być zapłodnienie i czy dziś już 4 doba czy 3 ? Mam nadzieje ze skoro nie dzwonią to jest szansa na blastki.
 
Do góry