reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczynki ;) widzę, że humorki dopisują 😊
Ja leżę sobie w łóżeczku. Dzisiaj znowu byłam w szpitalu .. bo miałam krwawienie. Niby mam nisko łożysko i to ono robi mi takie niespodzianki. Może zmieniać swoje położenie ale narazie jest tam. Jak będzie tak do porodu to będę musiała mieć cesarkę 😑. No ale na to jeszcze czas. Dostałam tabletki na krwawienie i narazie jest Ok ;) najważniejsze, że nasz malec skacze jak szalony 😂
Byłam dzisiaj w pracy (bo jutro miałam przyjść, a mam zwolnienie do końca tyg) i moja kierowniczka - widziałam. Czekałam aż przyjdziesz i mi powiesz 😂 No i news poszedł w świat 🤣

@Waleczna36 czy wyniki bety już są? Czekami trzymam kciuki ✊🏻
@Artemida90 gratuluje łobuziaka ;) teraz czekamy na serducho ❤️❤️
wykończą nas te dzieciaki 😎
 
Cześć dziewczynki ;) widzę, że humorki dopisują 😊
Ja leżę sobie w łóżeczku. Dzisiaj znowu byłam w szpitalu .. bo miałam krwawienie. Niby mam nisko łożysko i to ono robi mi takie niespodzianki. Może zmieniać swoje położenie ale narazie jest tam. Jak będzie tak do porodu to będę musiała mieć cesarkę 😑. No ale na to jeszcze czas. Dostałam tabletki na krwawienie i narazie jest Ok ;) najważniejsze, że nasz malec skacze jak szalony 😂
Byłam dzisiaj w pracy (bo jutro miałam przyjść, a mam zwolnienie do końca tyg) i moja kierowniczka - widziałam. Czekałam aż przyjdziesz i mi powiesz 😂 No i news poszedł w świat 🤣

@Waleczna36 czy wyniki bety już są? Czekami trzymam kciuki ✊🏻
@Artemida90 gratuluje łobuziaka ;) teraz czekamy na serducho ❤❤
wykończą nas te dzieciaki 😎
Kochana pisałam wcześniej że nie dałam rady dziś wstać i zrobić. Boli mnie brzuch tzn cały kuje a cycuszki zaraz mi pekna :( nie chce przyciagac złych mysli dlatego zabieram sie za zastrzyk teraz i czekkamy do jutra 😘
Cieszę się że Was mam 🌻🌼
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki ;) widzę, że humorki dopisują 😊
Ja leżę sobie w łóżeczku. Dzisiaj znowu byłam w szpitalu .. bo miałam krwawienie. Niby mam nisko łożysko i to ono robi mi takie niespodzianki. Może zmieniać swoje położenie ale narazie jest tam. Jak będzie tak do porodu to będę musiała mieć cesarkę 😑. No ale na to jeszcze czas. Dostałam tabletki na krwawienie i narazie jest Ok ;) najważniejsze, że nasz malec skacze jak szalony 😂
Byłam dzisiaj w pracy (bo jutro miałam przyjść, a mam zwolnienie do końca tyg) i moja kierowniczka - widziałam. Czekałam aż przyjdziesz i mi powiesz 😂 No i news poszedł w świat 🤣

@Waleczna36 czy wyniki bety już są? Czekami trzymam kciuki ✊🏻
@Artemida90 gratuluje łobuziaka ;) teraz czekamy na serducho ❤❤
wykończą nas te dzieciaki 😎
Biedna, wcale się nie dziwię, że się stresujesz, ale najważniejsze, że z dzidziusiem jest wporzadku 😘 leż, odpoczywaj, a Małemu mów niech już przestanie się wygłupiać i się uspokoi 🙄
 
Biedna, wcale się nie dziwię, że się stresujesz, ale najważniejsze, że z dzidziusiem jest wporzadku 😘 leż, odpoczywaj, a Małemu mów niech już przestanie się wygłupiać i się uspokoi 🙄
Dokładnie 😂 fika tam i mi leci 😂
Daje radę .. jakoś 😑 najgorsza jest głowa, bo leżysz i myślisz 🧐 Oj to może za mocno ? Tutaj coś zakuło .. No wariatkowo 😎
Ale to nic każdy dzień przybliża nas do celu ❤️
Trzymam za Was jutro kciuki 😘
 
Cześć dziewczynki ;) widzę, że humorki dopisują [emoji4]
Ja leżę sobie w łóżeczku. Dzisiaj znowu byłam w szpitalu .. bo miałam krwawienie. Niby mam nisko łożysko i to ono robi mi takie niespodzianki. Może zmieniać swoje położenie ale narazie jest tam. Jak będzie tak do porodu to będę musiała mieć cesarkę [emoji58]. No ale na to jeszcze czas. Dostałam tabletki na krwawienie i narazie jest Ok ;) najważniejsze, że nasz malec skacze jak szalony [emoji23]
Byłam dzisiaj w pracy (bo jutro miałam przyjść, a mam zwolnienie do końca tyg) i moja kierowniczka - widziałam. Czekałam aż przyjdziesz i mi powiesz [emoji23] No i news poszedł w świat [emoji1787]

@Waleczna36 czy wyniki bety już są? Czekami trzymam kciuki [emoji1307]
@Artemida90 gratuluje łobuziaka ;) teraz czekamy na serducho [emoji3590][emoji3590]
wykończą nas te dzieciaki [emoji41]
No to kochana odpoczywaj. Za często odwiedzasz szpital, zdecydowanie! Masz tam takiego wojownika,ze hoho;) najważniejsze,ze bryka;)
 
reklama
Dokładnie 😂 fika tam i mi leci 😂
Daje radę .. jakoś 😑 najgorsza jest głowa, bo leżysz i myślisz 🧐 Oj to może za mocno ? Tutaj coś zakuło .. No wariatkowo 😎
Ale to nic każdy dzień przybliża nas do celu ❤
Trzymam za Was jutro kciuki 😘
Trzymaj bo ja też już mam czarne myśli jaka trisomia nas czeka itp, a o amniopunkcji to już prawie przekonana jestem 🙄 a weź... No ale już jutro wszystko będzie wiadomo 🙂
 
Do góry