reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miałyście zwolnienie po punkcji? Bo ja nie wzięłam i nie wiem czy jutro dam radę 8 godzin wysiedzieć w pracy. Brzuch boli i spuchnięty, już wyglądam jak w 5 mc ciąży.
 
Miałyście zwolnienie po punkcji? Bo ja nie wzięłam i nie wiem czy jutro dam radę 8 godzin wysiedzieć w pracy. Brzuch boli i spuchnięty, już wyglądam jak w 5 mc ciąży.
Ja nie brałam. Miałam 2. Za każdym razem jakoś dawałam radę. Ale czułam się miarę dobrze. Jeśli nie czujesz się na siłach. Weź wolne i Wogóle się nie zastanawiaj. Nie ma sensu żebyś męczyła się w pracy .
 
We Francji tez już niezle wieje, rano byłam po w sklepie po puszki dla koteka, bo mąż wczoraj zapomniał kupić, a kotek rano z wyrzutami na mnie patrzył, co to ma znaczyć ze śniadanka nie ma🤣? Poszłam praktycznie w piżamie, tylko spodnie od dresu szare założyłam, bo od piżamy miałam w małpki 😄. Do sklepu miałam pod wiatr, a z powrotem już z wiatrem 🙂
No mąż się uparl że pójdzie do parku z synem i małego normalnie przewracalo tak wieje
 
Miałyście zwolnienie po punkcji? Bo ja nie wzięłam i nie wiem czy jutro dam radę 8 godzin wysiedzieć w pracy. Brzuch boli i spuchnięty, już wyglądam jak w 5 mc ciąży.
Ja normlnie pracowalam mimo, ze objawy hiperki mialam do 13tyg ciazy.
Czulam sie slabo, ale jakos poszlo. Po transferze mialam weekend wolny, bo wypadlo w pt, a potem juz pracowalam.
Na zwolnienie poszlam w 9tc.
 
reklama
Do góry