reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Spoko, dzięki. Nie chcę by sobie pomyśleli, że jakiś zgred jestem.
Mi też chcieli przepisać lutinus, a ja od samego początku mówiłam że luteina mnie nie uczula więc nie widzę powodu dla którego miałabym tyle przepłacać, lekarz trochę pokrecił nosem ale wypisał recepty na luteinę. Także śmiało powiedz mu o tym.
 
reklama
Ale suuuper😊😊 gratulacje:):) czulas ze bedzie dobrze? :) czekalas grzecznie do 25dnia czy jakas bete zrobilas? Mnie tak korci zeby jeszcze zrobic;)
Nie czekałam grzecznie i poszłam 18dpt na usg do zwykłego lekarza i był tylko pecherzyk ciążowy, jeszcze mnie nastraszyl że jakiś taki nierówny, no i tydzień czasu nerwy aż do dzisiejszej wizyty w klinice. Gdybym wiedziała to grzecznie bym czekała na tą wizytę 25dpt.
Trzymam ✊✊✊
 
Hej dziewczyny.
Jestem po transferze, poszło w miarę gładko lekki ból odczuwam teraz ale jest do zniesienia.
Transfer wykonywała mi ta sama dr co ostatnio, zapisała mi o dziwo jeszcze zastrzyki Prolutex 25
dodatkowo raz dziennie. Wcześniej nie miałam zastrzyki ale czytałam że to progesteron to chyba dobrze, co myślicie o tym ?

Buziaki
Super, teraz jesteś oficjalnie PUPO - Pregnant Until Proven Otherwise 🤩
Liczę na to, że przy kolejnym transferze też dostanę progesteron w zastrzykach, nie znoszę kłucia, ale akurat taka forma podania leków jest u mnie najskuteczniejsza.
 
Nie czekałam grzecznie i poszłam 18dpt na usg do zwykłego lekarza i był tylko pecherzyk ciążowy, jeszcze mnie nastraszyl że jakiś taki nierówny, no i tydzień czasu nerwy aż do dzisiejszej wizyty w klinice. Gdybym wiedziała to grzecznie bym czekała na tą wizytę 25dpt.
Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110]

Masz jakieś objawy?
 
reklama
U mnie ostatnio totalna grypolandia😉 chora mama, chorzy teście, chore dzieciaki szwagierki, z 1 była tydzień w szpitalu, dzisiaj ze starszym czeka już 4 godziny na izbie przyjęć aż go szanowanie ktoś przebada bo żyga już 3 dni i nic nie chce jeść, no i mnie dopadlo,...niby tylko ból gardła, normalnie sama bym się raz dwa wyleczyła, ale w ciąży to już nie jest takie łatwe 😉 lekarz przepisał jedynie Apap na gorączkę, tabletki do ssania i rutinoscorbin. Przez weekend wypiłam hektolitry wody z cytryną i miodem i już dzisiaj jest lepiej, jedynie katar męczy. No ale trzeba to jakoś przeżyć 😛
 
Do góry