reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

My juz czekamy pod gabinetem. Odebralam progesteron. Ledwo ponad 7. Na pewno dojdzie prolutex. Dziewczyny czy to nie za niski na transfer? Czy po zastrzykach mi szybko podrośnie? Od 5 dni biore 2x1 duphaston , 2x2 pod jezyk i 3x2 luteine dopochwowo.

Edit: Juz jestesmy po ;) [emoji173][emoji173][emoji173] Kropus jest już ze mną;) pierwszy raz zajrzałam na monitor i widziałam najpierw pusto A potem białą kropeczkę ;)
Zapytalam o progesteron. Zwiększył mi dawkę tej pod język na 3x2, i dal prolutex. Powiedzial,ze nie ma co się sugerować tym progesteronem, bo duphaston i luteine dopochwowa prawie nie wychodzi w krwi. Jedynie ta pod język i prolutex. Kazal sie czytac internetowow i nie pytać "hejka dziewczyny, kiedy testujcie, ile bierzecie itd" bo to bez sensu. Czas to udzielają się osoby po jednej procedurze i uprawiają medycynę. W ciąży trzeba być spokojnym. Terwz kazal czekac, szydełkować i oglądać netlixa;) beta 31 stycznia. Jak zapytalam czy badać po miedzy ten progesteron to odpowiedział,ze nie ma potrzeby. Zrobiliśmy już wszystko co mogliśmy. Zapłaciliśmy za ah i embrio glutka. Łącznie wyszlo 2600 no i nie wiem ile za leki bo maz poszedl do apteki A ja zalegam w aucie. Trzymajcie prosze za nas kciuki [emoji173][emoji173][emoji173]
Zaciśnięte[emoji3]
 
reklama
Dobrze ze się odzywasz. I dobrze, że jedziecie do docenta. Strasznie mi przykro, że znowu musisz to przeżywać... Myślę, że to czas sprawdzić immunologię, bo takie probowanie to jak widać i u Ciebie i u mnie nic nie wnosi. A jak teraz do tego wszystkiego odnosi się Twój mąż? Robicie teraz jeszcze jakieś badania?
Nic nie robię, zdam się na docenta. U nas nawet tych Kirów i IMK nie zrobię, takie zadupie.
 
Tasza to czy moja insulina nie jest za wysoko?
Właśnie odebrałam wyniki i nie potrafię ich zinterpretować, ale jeżeli piszesz ze po godzinie powinna być razy 5 to ja mam za wysoko... No chyba, że źle zrozumiałam Zobacz załącznik 1070859
Na moje oko za wysoka. Ona w ogóle nie powinna przekraczać 10 na czczo. Przeszłabym się z tym do endokrynologa.
 
Na moje oko za wysoka. Ona w ogóle nie powinna przekraczać 10 na czczo. Przeszłabym się z tym do endokrynologa.

Tasza a co powiesz o tych wynikach?
Adjustments.JPG
Adjustments.JPG
 
W sumie nie musisz być na czczo bo to badanie nie ma nic wspólnego z przewodem pokarmowym jest się przytomnym nie ma potrzeby usypiam ani intubacji a jeśli robisz to prywatnie to trwa to chwilę i wychodzi się do domu. Leki można wziąć doustnie.
Ale przyjemnie jakoś bardzo nie jest. W moim przypadku nie było dramatu ale ja miałam 1 jajowod niedrozny i to nie tak zupełnie.
Ok, dziękuje za info :)
 
reklama
Do góry