reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
5Wiesz co wydaje mi się że technicznie takie badanie może być trudne do wykonania. Czasem bada się tkanki po lyzeczkowanu.Taki materiał musi być pobrany i odpowiednio przechowywany żeby można było to badać. To chyba powinna robić pracownia histopatologii i genetyki a nie wiem czy oni przyjmują tak materiał komercyjnie od pacjentów.
Ja wiem, że jest coś takiego bo moja koleżanka 2 razy poroniła .. około 8 i 9 tyg i 2 razy była to dziewczynka. Nie wiem gdzie oddawali dzieciątko do badania ale bie było z tym problemu.
 
Przez te wszystkie smutne rzeczy dziś na forum i mnie jeszcze gorzej [emoji27] z nerwów tak mnie brzuch boli ze zaraz zwymiotuje już nospy nie działają [emoji29] eh trudne to wszystko. Pół dnia był spokój a teraz zaczyna. Niech mnie uśpią do testu 🤯🤯
Kochana a myślisz, że pózniej jest łatwiej ? 😂😂 ja kończę 10 tyg i każdy dzień to dla mnie jak wygrana w totka .. tak bardzo się boje, że coś złego się stanie ;(
Ale z drugiej strony wiem, że będzie dobrze (i weź tu człowieku bądź mądry 🤦🏼‍♀️)
Najchętniej to bym chciała żeby był już sierpień ..
 
Ja wiem, że jest coś takiego bo moja koleżanka 2 razy poroniła .. około 8 i 9 tyg i 2 razy była to dziewczynka. Nie wiem gdzie oddawali dzieciątko do badania ale bie było z tym problemu.
Znalazłam, można wysłać materiał po poronieniu do badania jeśli będzie przechowywany w soli fizjologicznej i trafi do nich w ciagu 7 dni. Są w stanie rozróżnić materiał matki od płodu i badają nawet dużo chromosomow w tym płeć.. Ale stąd będzie to dość trudne... Nie znajdę kuriera który im to w lodówce do Polski wyśle i chyba musiałabym się jednak umówić w szpitalu aby to że mnie wyssali i wydali mi materiał... Nie wiem czy ja to ogarnę, chyba przyjdzie mi żyć w niewiedzy... Jakoś myślę że to był płód żeński i tu może być problem ale to tylko moja teoria...
 
Znalazłam, można wysłać materiał po poronieniu do badania jeśli będzie przechowywany w soli fizjologicznej i trafi do nich w ciagu 7 dni. Są w stanie rozróżnić materiał matki od płodu i badają nawet dużo chromosomow w tym płeć.. Ale stąd będzie to dość trudne... Nie znajdę kuriera który im to w lodówce do Polski wyśle i chyba musiałabym się jednak umówić w szpitalu aby to że mnie wyssali i wydali mi materiał... Nie wiem czy ja to ogarnę, chyba przyjdzie mi żyć w niewiedzy... Jakoś myślę że to był płód żeński i tu może być problem ale to tylko moja teoria...
Kurczę niby taki „ogarnięty” kraj a jakie problemy ..
wiesz tak może być, że nie możesz utrzymać dziewczynki albo po prostu są one chore. Koleżanka we wrześniu urodziła chłopczyka - zdrowy jak rydz
 
Rozlane puste jajo płodowe. ZNOWU. Przy tabletkach anty i dwoch niedroznycj jajowodach. Jak to mozliwe. Juz jestem w szpitalu jak nie urodze sama do jutra to zrobia mi zabieg. Pęchcerzyk dosc spory. Jak zrobia zabieg to in vitro sie odwlecze. Rycze w lazience zeby Łukasz nie widzial. Dostalam znowu artrotec. Obym urodzila ;(
Bazhlia 128 ty dobra duszyczko dlaczego ?? Tak mi przykro. Wirtualnie Cię przytulam .
 
reklama
Bazylia128 jestem z tobą przytulam ... poprostu ...
Ja tez nie mam dobrych wieści po kontroli progesteron 7.58 niski na granicy powinno być co najmniej 8 wiec zwiększył crinone na 2 razy dziennie i jeszcze raz mam zrobić progesteron za dwa dni czyli w zasadzie kiedy w środę czy czwartek i dać znać. .... zobaczymy jakoś się martwię jeszcze żeby tego było mało tez się poklocilam z moim bo zapomniałam zwolnienie i się wracaliśmy to mi powiedział ze powinnam znać swój organizm i jakoś zapobiec sytuacji ze taki niski ten prog normalnie ręce mi opadły ze powinnam jakimiś naturalnymi rzeczami sobie go zwiększyć. ... no i nie odzywalismy się cala drogę w dodatku jak się wkurzy to jedzie jak wariat szybko. .i w godzinę byliśmy w domu prawie ja się nadal nie odzywam bo mnie tak wkurzył ja też się denerwuje przecież ... no i ot takie moje żale i niepokoje. ..l..naprawdę dziś chyba straszny dzień no i mu oczywiście nie pasuje ze tyle na te leki idzie bo dziś poszło na wizyte i leki prawie tysiak poprostu niech się skończy ten dzień szybko. .
Mi szybko skoczył jak brałam prolutex w zastrzyku
 
Do góry