reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny i ja Wam życzę miłego dnia :-)

Lawendowy Sen abyś poczuła się lepiej, postaraj się nie denerwować, to że się zdenerwujesz to nic nie pomoże a zaszkodzi, wiem,że łatwiej mi tak doradzić, gdy ja nie mam jakiegoś kłopotu, ale jak to mówi moja babcia: trzeba się nie dać!

Agapl :-) końcowe odliczanie :tak: pamiętaj - to nasz szczęśliwy raz - innej opcji nie ma i nie myślimy inaczej :-)

Darii bardzo dziękuje za przepis :-) wypróbuje na pewno, szkoda że nie znałam tego jak mój M był

Domat :-) jeśli szukasz informacji w internecie to dobrze - ale szukaj tylko dobrych informacji, faszeruj się tymi dobrymi wiadomościami, bo tylko takie Ci potrzebne - dużo dużo optymizmu :-)

Madzialenak :-) jak Twoje zdrówko?

Aduś :-) jak się dzisiaj czujesz? Twoje bąbelki wysyłają Ci już sygnały? :-) trzymam cały czas kciuki &&&&
 
reklama
Hej babeczki:) mam pytanie ile ampułek ovitrelle brałyście przed punkcją?. Wczoraj dostalam ovitrelle w 2 ampułkach. Lekarz kazał zrobić zastrzyk więc wtrzyknęłam sobie 2 ampułki i teraz się zastanawiam, czy miałam wstrzyknąć 2 czy 1. Wydaje mi się że jeśli miała być tylko jedna to by powiedział,żebym drugą zostawiła czy coś w tym stylu. Mam nadzieję że nic nie pomyliłam. Z tego stresu jestem strasznie zamotana :/
 
Anna ja wstrzykiwalam jedna przy drugim IMSI ale skoro mialas takie zalecenie to widacznie tak ma byc, a moze mniejsze stężenie twój ma? Zadzwon do swojej kliniki najlepiej. A Ty masz jutro punkcje :-)? To kcuki trzymamy &&&&&
 
Gotadora, agapl lawendowy - to napewno bedzie NASZ ROK :-) jestem tego pewna! a powiedzcie czy ktos juz w tym roku jako pierwszy mial pozytywny test na forum?? bo nie kojarze, chyba mi umknelo.. trzeba go wreszcie rozpoczac pozytywnym tesciorem ;-)
 
Aduś a od lekarza dostałaś jedną ampułkę czy dwie? Ja tak sobie myślę, że mam 2 bo mam więcej pecherzyków. Ale na prawdę takiego zakrętu to dawno nie miałam :/ żebym tylko pamiętała o punkcji i o tym że muszę być na czczo.
 
Anna skoro dostałaś w dwóch ampułkach to znaczy,że dwie, lekarz na pewno nie przypisałby niewłaściwej dawki. Pamiętam,że miałam jakieś ampułki,że musiałam z dwóch zrobić jeden zastrzyk, tzn zostawić igłe w brzuchu a wsadzić drugą strzykawkę, bo nie można było mieszać w jednej, ale nie pamietam który to był
 
Anna dostalam jedną ampulke i wtedy bylo widac 9 pecheryzkow, Tym razem widac bylo 13 i dostalam jeden choragon a wkoncu wyjeli ich 23! Dzwon do kliniki i rozwieja twoje watpliowsci, bo to faktycznie moze byc dlatego ze masz wiecej jaeczek, ile ich wyhodowalas, tym razem tez tak duzo :-)?
 
Tym razem jest ich mniej ok 12, ale ile wyjmą to sie jutro okaże. Najważniejsze, że Estradiol mam niski, bo ok 1300. Ostatnio miałam ponad 4000 dlatego dostalam hiperki.
 
reklama
Anna, ja mialam lekka hiperke tym razem, E2 mialam 2500 4 dni przed punkcja gdzie bylo widac jeszcze 13 pęcholi i jeszcze bralam 2 dni menopur wiec napewno sie podwoil do jaki 5 tys.. a mimo to mialam transfer, po wzieciu dostinexu objawy minely. A ty nie mialas transferu do OHSS ? moze ja tez nie powinnam :-( ale lekarz mowil ze jak samopoczucie bedzie dobre to mozna bez badan robic ET a ja czulam sie super.
 
Do góry