reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ty ranny ptaku... Nie ;( ja też ciągle myślę... i to co napisała Basia.. ze to ruletka... Tak strasznie zaczęłam się bać.. czemu tak musi byc ???
Ja też myślę jak to możliwe był zarodek, a teraz go nie ma? Chyba po raz pierwszy spotykam się z takim przypadkiem. Beta była już wysoka tak nagle bez większych objawów poronienie.
 
Ja też myślę jak to możliwe był zarodek, a teraz go nie ma? Chyba po raz pierwszy spotykam się z takim przypadkiem. Beta była już wysoka tak nagle bez większych objawów poronienie.

Na to pytanie tez próbuje sobie odpowiedzieć przez półtorej roku , u mnie naturalnie tak ciąża przebiegała , 4 tc pęcherzyk w macicy , 5tc ciałko żółte , prawie 6tc widać ciałko z malutkim zarodeczkiem , 8tc pusty pęcherzyk. Nikt nie zna przyczyny dlaczego tak się stało . Lekarze mówią ze złe podzieliła się komórka. Był nie się wchłonął [emoji24]. Rozumiem całkowicie Basię 🥺
 
Na to pytanie tez próbuje sobie odpowiedzieć przez półtorej roku , u mnie naturalnie tak ciąża przebiegała , 4 tc pęcherzyk w macicy , 5tc ciałko żółte , prawie 6tc widać ciałko z malutkim zarodeczkiem , 8tc pusty pęcherzyk. Nikt nie zna przyczyny dlaczego tak się stało . Lekarze mówią ze złe podzieliła się komórka. Był nie się wchłonął
emoji24.png
. Rozumiem całkowicie Basię 🥺
U Basi zarodek zniknął tak po prostu. Jeszcze kilka dni wcześniej był na swoim miejscu a potem wyparował. Poronienie wiąże się z bólami brzucha i dość dużym krwawieniem. Ciąża biochemia to chyba też nie była bo beta wysoka.

Samo zatrzymanie rozwoju zarodka jest niestety bardzo częste, także w naturalnych ciążach. Ja poroniłam w 9 tc, byłam młoda, zdrowa, a dlaczego tak się stało, tego nigdy się nie dowiem.
 
U Basi zarodek zniknął tak po prostu. Jeszcze kilka dni wcześniej był na swoim miejscu a potem wyparował. Poronienie wiąże się z bólami brzucha i dość dużym krwawieniem. Ciąża biochemia to chyba też nie była bo beta wysoka.

Samo zatrzymanie rozwoju zarodka jest niestety bardzo częste, także w naturalnych ciążach. Ja poroniłam w 9 tc, byłam młoda, zdrowa, a dlaczego tak się stało, tego nigdy się nie dowiem.

Tak właśnie o tym mowie o zniknięciu z pęcherzyka . U mnie było poronienie zatrzymane , nie miałam żadnych dolegliwości poza tym ze przestały piersi bolec .
 
Smakowicie wyglądają [emoji846]. Już przepis zapisany [emoji846]
Takież wyszły. Ciut przydługo w piecu ale smaczne[emoji3] @bazylia128, @neitaskitchen, @Liliana87 tak to wygląda [emoji3] dla nas io plus cukrowcy super
Robiłam na bazie tego przepisu


No ale jakbym go nie zmodyfikowała to nie byłabym sobą[emoji23] więc jest więcej wiórek, masła, zamiast cukru zwykłego banany i cukier kokosowy, maka żytnia. No i blendować wiórek mi się nie chciało, są całe w ciastkach.Zobacz załącznik 1069968
 
reklama
Do góry