reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam ale raczej nie korzystam , raz po nieudanym transferze poszłam się skonsultować i wiedziałam zaklopotanie lekarza. Jak teraz się nie uda to napewno pójdę. Bo kasa się skończyła a badania są bardzo drogie ;( . To mój drugi transfer więc jak nie pojdzie to napierw poszerze diagnostykę ,żeby nie marnować zarodków.

Co mu zależy ? Daje skierowanie to możesz wykonać je w punkcie w którym można zrobić z pakietu . Ja napewno będę korzystać z tego bo mąż powiedział ze nie po to płaci tyle by sie marnowało [emoji23]
 
reklama
A ja tak z innej beczki zadam pytanie . Któraś z was ma opiekę medyczna z pracy ? Korzysta z niej by robić badania ? Tak teraz myśle ze przecież mógłbym podciągnąć badania pod pakiet
Ja mam medicover ale to wsumie korzystalam starajac sie i pozniej cala ciążę czy to morfologia, mocz czy poprostu wizyty u gina.
 
Co mu zależy ? Daje skierowanie to możesz wykonać je w punkcie w którym można zrobić z pakietu . Ja napewno będę korzystać z tego bo mąż powiedział ze nie po to płaci tyle by sie marnowało [emoji23]
Trzeba zacząć od ginekologa na pakiet. Wtedy daje skierowanie na badania. Mój ginekolog nie robił problemu. Nawet wymazy na chlamydię miałam. Zawsze to kilka stówek oszczędności. W klinice robiłam tylko AMH.
 
Co mu zależy ? Daje skierowanie to możesz wykonać je w punkcie w którym można zrobić z pakietu . Ja napewno będę korzystać z tego bo mąż powiedział ze nie po to płaci tyle by sie marnowało [emoji23]
Dokładnie. Mi też ciąże prowadził ginekolog w ramach pakietu medycznego. Trzymam kciuki, żeby i u Ciebie tak się udało 😘
 
Cześć dziewczyny. Szykuje się do 2 próby teraz do criotransferu. 1 transfer zarodka świeżego miałam 20.12 ale niestety po chwilowej wielkiej radości z powodu wzrostu hcg nastąpiła spadek i nic z tego nie wyszło. Chce podejść na cyklu naturalnym bo owulacji do tej pory miałam prawidłowe. Czy przy cyklach naturalnych czeka się na owulacji i transfer wykonuje się kiedy? Tzn jest to np dzień 5 po owulacji bo tyle mają zarodki?
Czy któraś z Was na cyklu naturalnym odniosła sukces bo się denerwuje czy to ma sens.
 
Trzeba zacząć od ginekologa na pakiet. Wtedy daje skierowanie na badania. Mój ginekolog nie robił problemu. Nawet wymazy na chlamydię miałam. Zawsze to kilka stówek oszczędności. W klinice robiłam tylko AMH.

A to musi być ginekolog który ma umowę z firma ? U mnie napisane jest ze skierowania na badania mogą być z innych placówek
 
Dokładnie. Mi też ciąże prowadził ginekolog w ramach pakietu medycznego. Trzymam kciuki, żeby i u Ciebie tak się udało [emoji8]

Ale to miałaś ginekologa z placówki z pakietu czy poprostu inny ginekolog ale podciągnęłas pod pakiet ? U mnie w umowie jest ze zwrócą kosztów jak lekarz ma jednoosobowa praktykę lekarska a nie chce zmieniać lekarza ;(
 
A ja tak z innej beczki zadam pytanie . Któraś z was ma opiekę medyczna z pracy ? Korzysta z niej by robić badania ? Tak teraz myśle ze przecież mógłbym podciągnąć badania pod pakiet

Ja mam luxmed w pakiecie z pracy, tam mam swojego ginekologa, do którego chodziłam zanim poszłam do kliniki. I z nim uzgodnilam, że idę do kliniki. Jak dostałam listę badań z kliniki to przyszłam do niego z tą listą, żeby mi dał skierowanie na badania, więc on mi na to wszystko co było w pakiecie dał skierowanie.
Potem jak byłam w ciąży to ten lekarz mi ją prowadził, wiedział co przeszłam i jak panikowalam i biegalam co 2 tyg na usg to mnie po prostu przyjmował. I on mi dawał recepty na heparyne i luteine z refundacja. Naprawdę super lekarz.

Duża oszczędność $
Badania, które nie były na pakiet robiłam w alabie bo wychodziło mi taniej niż w klinice (pakiety kupowane przez internet często są w promocji).
Niestety wydajemy tyle $ na procedurę, że trzeba szukać oszczędności tam gdzie się da...
 
reklama
Ale to miałaś ginekologa z placówki z pakietu czy poprostu inny ginekolog ale podciągnęłas pod pakiet ? U mnie w umowie jest ze zwrócą kosztów jak lekarz ma jednoosobowa praktykę lekarska a nie chce zmieniać lekarza ;(
Wybrałam ginekologa z placówki gdzie mam pakiet. Niestety teraz ten lekarz zmienił placówkę, więc będę musiała wybrać innego.
 
Do góry