reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiesz bemfola wchodzi tak gładko ze zanim dotknę skory to już mam w środku [emoji23] a tu jest opór ale faktycznie igła jest grubsza
[/QUOTEja
Ja zawsze znajdę kawałek tłuszczyku 🤣rok temu miałam piękny brzuszek - same mięśnie i było mi ciężko z wkłuwaniem .. teraz po stymulacjach moja figura się „trochę” 😉zmieniła i już przy ostatniej było łatwiej ..
 
reklama
A ja tak z innej beczki zadam pytanie . Któraś z was ma opiekę medyczna z pracy ? Korzysta z niej by robić badania ? Tak teraz myśle ze przecież mógłbym podciągnąć badania pod pakiet
Ja mam ale raczej nie korzystam , raz po nieudanym transferze poszłam się skonsultować i wiedziałam zaklopotanie lekarza. Jak teraz się nie uda to napewno pójdę. Bo kasa się skończyła a badania są bardzo drogie ;( . To mój drugi transfer więc jak nie pojdzie to napierw poszerze diagnostykę ,żeby nie marnować zarodków.
 
Do góry