reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak, bo robilam badania wolnego plodowego dna i dostalam info o plci, wiec wiem juz od miesiaca.
A te ruchy to nie tyle ruchy tylko takie babelki i przeplywy, a wiem ze to to, bo pamietam z pierwszej ciazy.
A bierzesz jeszcze progesteron? Bo od niego czesto boli glowa. Ja odkad zeszlam z lekow to czuje sie dobrze.
Ogólnie ja to też byłam na prenatalnych i mi lekarz powiedział, że to prawdopodobnie córeczka(bylam wtedy dokładnie w 12 tyg i 1) ale na 100 % na nast badaniu usg wyjdzie, więc czekam do 2 stycznia. Od 12 tyg juz nie biorę i wcześniej czułam sie ok.
 
reklama
Karolino. Ja mam 38 lat. Zdaję sobie sprawę z tego, że moje komórki z każdym rokiem są "gorszej jakości" (u mnie jeszcze ta endomenda robi swoje). Z tego też powodu po 35 roku badania prenatalne są obowiązkowe.
Wiadomka, że jest dużo przypadków zdrowych ciąż (jak u Motylka-39lat) w tym wieku, ale ryzyko jest duże.
Może Kd to dobry pomysł?
U mnie Mąż ewentualnie Rozważa te opcje, na aż też nie chce się godzić (ach, ten testosteronnnn ). Nie wiem jakie jest Twoje zdanie na ten temat. Ja już Kocham to moje przyszłe dziecię i nie ważne dla mnie czy na moich, czy kd, czy az ... Oby się w końcu udało i było zdrowe. Ja będę je nosić pod sercem, genetyka jest tylko genetyką😘
Zgadzam się w 100 % w końcu to my będziemy nosić je pod sercem !!!!
 
Ogólnie ja to też byłam na prenatalnych i mi lekarz powiedział, że to prawdopodobnie córeczka(bylam wtedy dokładnie w 12 tyg i 1) ale na 100 % na nast badaniu usg wyjdzie, więc czekam do 2 stycznia. Od 12 tyg juz nie biorę i wcześniej czułam sie ok.
Tak prenatalne to dla mnie oczywistosc. Ja mowie o badaniu typu nifty (ja robilam Neobona).
W poprzedniej ciazy poznalam plec w 16t.
 
Karolina, jesli mowisz o adopcji komorek i zaplodnieniu ich nasieniem meza to sie to KD .chyba ze chcecie adoptowac blastocyste?Moje blizniaki tez sa z Czech z KD. Najlepsza decyzja ever to byla[emoji173]️
Tak dokładnie z czes z retrogrnesis w brnie tam dają gwarancje 2 blastocyst tylko nie wiem jak to jest czy wszystkie komórki od dawczyni są moje ??? Napisałam maila zaczekam co mi odpowiedzą !! Jedynie co to koszt mnie przeraża !
 
reklama
Wiesz te Invictowe nawyki badania w 3, 6 i 10 już nauczyły nas że tak szybko beta już powinna być. Generalnie w 6dpt dwucyfrowa (pregnyl nie miałam) ... Od 3dpt miałam ciągnięcia straszne w pachwinach i cycki mi urosły o dwa rozmiary ! Do tego w 3dpt miałam już leukocytoze 57tys i dwa dni przerwy... Pasnik chyba jednak wie co robi. oby ten zarodeczek zdrowy byl, miałam wtedy 29 lat więc szansa że zdrowy jest
Po accofilu jak mniemam !! Dobrze pamietam ze wlew przed transferem- nie pamietam jednak na jaki czas przed transferem a potem codziennie po 1/3 amp??
 
Do góry