reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W Zdrówku w Bydgoszczy (tu mam dofinansowanie do punkcji 5 tys zł) w związku z tym został mi 1 zarodek jeszcze tutaj, który

udało się załapać dofinansowanie. I też po pierwszym transferze nieudanym. Teraz podchodzę jeszcze raz, ale ja niestety wszystko od samego początku. Po nieudanym transferze lekarz powiedział, że czasami tak.sie zdarza ,że zarodek się nie przyjmie i żeby spróbować jeszcze raz. Tak też zrobię a potem się zastanowię co dalej. Ja biorę zwykły folik.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wczoraj w 13dc miałam robione badanie krwi na estradiol i progesteron przed transferem. Wyniki wyszły następujące: Estradiol 531.70 pg/ml natomiast Progesteron 0,12 mg/ml. Lekarz mówił, że wyniki ok. Waszym zdaniem też?
Kiedy masz transfer ??? Gdzieś czytałam,ze progestereon do transferu powinien być powyzej 10 a nawet 20 ale niech dziewczyny się wypowiedzą mają większe doświadczenie
 
Cześć dziewczyny, zawsze was podglądam ale się nie udzielam. Historie mam długą 4,5 roku walki. 1 Inseminację nieudaną, HSG, laparo, prawie rok stymulacji, badań mnóstwo i nawet naprotechnologia się przewinęła. Przyczyny nie znaleziono, same pierdoły typu: w tym roku ognisko endometriozy ale nawet 3 cm nie ma i nie rośnie, był torbiel po pół roku sam zniknął i twierdzą, że problemy z drożnością chociaż na HSG jedno drożne a drugie 'płyn wylany z opóźnieniem' a na laparo stwierdzili że były zaklejone ale rozkleili. Finalnie miałam w październiku punkcje (z programu z dotacją) pobrane 11, zapłodnione 5, przetrwały 2 (5 dniowe typu 3AA). Hiperstymulacja do tego stopnia, że w szpitalu wylądowałam na 9 dni i 16 grudnia miałam 1 transfer - dziś sprawdzona beta - nieudane :( . Następny transfer w marcu. Zrobiłam ankietę w innym temacie żeby sprawdzić jak wygląda statystycznie skuteczność może mnie to trochę podniesie na duchu albo zmotywuje w razie czego do kolejnej punkcji. Po tej hiper mam takie mieszane uczucia. Tak sobie myślę, kiedyś słyszałam że są różne rodzaje kwasów foliowych, może ja jakiś zły biore?
A czemu dopiero w marcu? Mój lekarz mówi, ze na świeżym transferze jest mniejsza szansa i statystyki w ich klinice mówią o lepszej skuteczności na na naturalnym cyklu z mrozaczkami. Tez miałam hiperke po pierwszym bo nafaszerowana lekami, po punkcji brzuch jakbym była w 6 miesiącu i ból jajników, nic przyjemnego. Teraz za drugim razem jest znacznie lepiej, czuje się super no i mam nadzieje na powodzenie transferu.
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jeśli dostanę okres 1.1 i zacznę brać zastrzyki 2 to punkcja kiedy wypada ? Mam 9 zastrzyków i 4 tych drugich . Lekarz mówił ze jeszcze chyba ovitrelle dostanę i po półtorej dnia punkcja potem . Jak to w praktyce wychodzi na który dzień ?
 
Ja w Gdańsku i też udało się załapać dofinansowanie. I też po pierwszym transferze nieudanym. Teraz podchodzę jeszcze raz, ale ja niestety wszystko od samego początku. Po nieudanym transferze lekarz powiedział, że czasami tak.sie zdarza ,że zarodek się nie przyjmie i żeby spróbować jeszcze raz. Tak też zrobię a potem się zastanowię co dalej. Ja biorę zwykły folik.

No własnie też go biorę i już nie wiem, szukam wszędzie przyczyny. Pół nocy nie spałam i myślałam co jest ze mną nie tak :(

A czemu dopiero w marcu? Mój lekarz mówi, ze na świeżym transferze jest mniejsza szansa i statystyki w ich klinice mówią o lepszej skuteczności na na naturalnym cyklu z mrozaczkami. Tez miałam hiperke po pierwszym bo nafaszerowana lekami, po punkcji brzuch jakbym była w 6 miesiącu i ból jajników, nic przyjemnego. Teraz za drugim razem jest znacznie lepiej, czuje się super no i mam nadzieje na powodzenie transferu.

Ja miałam pierwszy transfer z mrozaczkiem ale na cyklu sztucznym. Nie wiem dlaczego lekarz tak zadecydował. Czyli to, że za pierwszym razem miałam hiper nie znaczy, że za drugim też będę miała? uff nadzieja. Ja jeść nie mogłam i problemy z oddychaniem. Czekam na marzec na kolejny transfer ale nie wiem jak się przygotować, żeby wyszło lepiej niż teraz.
 
Dziewczyny od kilku dni zastanawiam się nad terminem mojego porodu , bo mam w rodzinie kuzynke, która urodziła zdrową córeczkę po in vitro i jej lekarz liczył jej termin porodu na podstawie dnia transferu , a mój lekarz liczy od ost miesiączki. Jak to u Was wygląda?
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty😍😍😍😍

:-D:-D:-D:-DTrzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :-D:-D:-D Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout 😍😍😍
Będzie sie działo 👍👍👍👍👍👍👍👍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-12-28 @Alicja90 - kolejna wizyta w klinice

2019-12-30 @Breath_less - wizyta serduszkowa
2019-12-30 @Aduś16 - BETA
2020-01-07 @mary.m - BETA
2020-01-07 @Netiaskitchen - START PROCEDURY
2020-01-08 @Czarna1985 - wizyta u dc Paśnika
2020-01-09 @sandra777.12 - USG
2020-01-31 @fredka84 - wizyta u dc Pasnika
2020-02-05 @Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ
2020-05-27 @goffa13 -termin porodu
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu
2020-06-08 @nieagatka - termin porodu
2020-08-03 @Justi55 - termin porodu

@Alicja90 mocne ✊ ✊ ✊ ✊ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ zeby wszystko poszło według Twojej myśli :-D:-D:-D

Miłego dnia 😍😍😍💋💋💋💋💋
 
Do góry