reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, dziś pisałam ze swoją panią doktor o tym moim okresie co się złączył z krwawieniem po histero i czy mam stracony cykl , bo nie brałam leków. Ona kazała mi zrobić progesteron i estradiol i wysłać jej dziś wyniki. No i pojechałam 30km do szpitala a oni tam mówią że wyniki na wtorek, ja w lament że potrzebne na dzisiaj. Obdzwoniłam jeszcze 2 szpitale w mojej okolicy i żaden nie zrobi mi tego na dziś. Mówię sobie że nie odpuszczę przecież! Lekarka mi napisała że w jednym szpitalu w Szczecinie mi to zrobią - co za radość 😃. I w sumie zrobiłam dziś 260 km żeby wykonać badania za 5 dych :oops: Masakra
Ale nie było na marne - mam brać leki i transfer będzie w styczniu!!!! Cieszę się bardzo 😃
No wariat :) Najważniejsze, że pójdzie według planu.
 
Dziewczyny, dziś pisałam ze swoją panią doktor o tym moim okresie co się złączył z krwawieniem po histero i czy mam stracony cykl , bo nie brałam leków. Ona kazała mi zrobić progesteron i estradiol i wysłać jej dziś wyniki. No i pojechałam 30km do szpitala a oni tam mówią że wyniki na wtorek, ja w lament że potrzebne na dzisiaj. Obdzwoniłam jeszcze 2 szpitale w mojej okolicy i żaden nie zrobi mi tego na dziś. Mówię sobie że nie odpuszczę przecież! Lekarka mi napisała że w jednym szpitalu w Szczecinie mi to zrobią - co za radość 😃. I w sumie zrobiłam dziś 260 km żeby wykonać badania za 5 dych :oops: Masakra
Ale nie było na marne - mam brać leki i transfer będzie w styczniu!!!! Cieszę się bardzo 😃
Super ✊trzymam kciuki
 
Dziewczęta nie było mnie trochę myślami ciągle z wami nawet nie nadazalam czytać ... dziś przyszedl okres nie mogłam dodzwonić się do kliniki w końcu napisałam do dr i odpisał ze jutro będzie w klinice od 8.30 żeby przyjechać. .. czyli wygląda ze zaczniemy leki do transferu brać oby ten już był z finałem za 9 miesięcy bo ciężko mi będzie ze stratą następna wiecie przecież jak było ostatnio boje się trochę jak to zniose znaczy ten okres oczekiwania samym transferem się nie stresuje 😊 trzymajcie kciuki
 
Dziewczęta nie było mnie trochę myślami ciągle z wami nawet nie nadazalam czytać ... dziś przyszedl okres nie mogłam dodzwonić się do kliniki w końcu napisałam do dr i odpisał ze jutro będzie w klinice od 8.30 żeby przyjechać. .. czyli wygląda ze zaczniemy leki do transferu brać oby ten już był z finałem za 9 miesięcy bo ciężko mi będzie ze stratą następna wiecie przecież jak było ostatnio boje się trochę jak to zniose znaczy ten okres oczekiwania samym transferem się nie stresuje [emoji4] trzymajcie kciuki
Trzymam kciukolce i Jakuby od stóp;)
 
reklama
A mi się dziś zaczęła @.
Umówiłam nas z mężem na to badanie KIR i HLA-c. Obczaiłam gdzie zrobić to IMK. Okazuje się że nie jest pewne czy uda się nam z dofinansowaniem do procedury, ale trudno. Teraz jeszcze tylko wizyta u P. Trzymajcie kciuki żeby mi się udało dodzwonić jak będą zapisy do Wawy. Laska w recepcji uświadomiła mnie, że w pół godziny miejsca na luty się rozejdą na 100%.No a jak nie Wawa to pojedziemy do Łodzi. I tak nie mamy daleko. Znowu mi się waleczność włączyła.
Jak nie jesteście na fb pasnikowej grupie to może nie widziałyscie reportażu, a wzrusza do łez, wrzucam link:
 
Do góry