reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana właśnie pakuje się do szpitala i na 12 mam tam być 😊
Mam nadzieję że dzisiaj już spotkam się ze swoją Księżniczka 😍😍😍
Proszę trzymajcie mocno kciuki aby Malutka była cała i zdrowa i aby poród przebiegł szybko i mało boleśnie 😊😊😊

Mocne kciuki!!!
Nie chce straszyć, ale mi w dniu w którym miałam rodzić zrobili tylko ktg i kazali czekać aż samo się zacznie. O czekałam jeszcze 8 dni...

Dziewczyny czy kwas foliowy można przedawkować w ciąży?
Mam PrenatalUno on ma w składzie metylowany kwas foliowy i coś tam jeszcze, ale zastanawiam się czy jak wezmę dodatkowo w ciągu dnia ActiFolin, który też ma 0,8mg folianu to mogę sobie lub dzidziusiowi zaszkodzić? ActiFolin zażywałam od początku stymulacji, ok miesiąc przed transferem, ale lekarka zasugerowała mi ten PrenatalUno i od ok tygodnia go zażywam.

Można przedawkowac, powinno się brać tylko jeden preparat pod kontrolą lekarza. Wg mnie sam prenatal uno wystarczy
 
Trzymam kciuki!!! ✊✊✊Bądź dzielna, trzy

Normalnie niestety. Znaczy fizycznie normalnie, bo psychicznie to raczej jestem spokojna. Raz na jakiś czas mam słabszy moment.Jak wczoraj, kiedy mnie M wkurzył. Ale to mija. Zajmuję się wieloma rzeczami i nie zadręczam myśleniem. Dni mi szybko lecą. W poniedziałek mąż ma wolne, więc wyskocze raniutko na betę. Nie będę musiała wieźć się z wózkiem zatłoczoną komunikacją przez pół miasta. Już sobie obiecałam dobrą kawusie na powrocie, a co!!! 😊Za Ciebie ✊✊✊Dawaj znać jak będziesz miała wyniki
Najważniejsze, że dni szybko mijają 😉 a kawa się należy, pewnie!

A jeszcze mam pytanko jak to jest z tymi mdłościami i innymi objawami? To jest normalne, że raz są, a raz nie ma?
 
Najważniejsze, że dni szybko mijają 😉 a kawa się należy, pewnie!

A jeszcze mam pytanko jak to jest z tymi mdłościami i innymi objawami? To jest normalne, że raz są, a raz nie ma?
Ja w ciąży w ogóle nie miałam mdłości!!! Nic a nic. I wszystko było prawidłowo. Więc można mieć, ale nie jest to warunek konieczny prawidłowego przebiegu ciąży 😊
 
reklama
Do góry